Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks

TVNET
Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Skates “Gada labākā būve Latvijā” 2020. gada ciklā jaunu būvobjektu radītājiem ir iespēja palepoties ar vides uzlabošanā ieguldīto, piesakot Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks nelielus, izcili plānotus un izpildītus objektus, kas izceļas ar kvalitāti, detaļu precizitāti, unikāliem vai ilgtspējīgiem risinājumiem un ir uzskatāmi  par labās prakses piemēru būvniecībā.

Objektus rubrikai Gada prieks var pieteikt ikviena fiziska vai juridiska persona līdz 2021.gada 26.februārim.

Jaunajā sadaļā ievietosim foto un galvenos datus par 2020. gadā ekspluatācijā nodotu nelielu būvi,

vides vai infrastruktūras objektu un to daļām, kas demonstrē būvniecības nozares dalībnieku profesionalitāti – izcilu arhitekta, projektētāja, būvnieka, infrastruktūras ierīkotāja darbu, kā arī augstu pasūtītāja atbildību.

Pieteikums digitāli aizpildāms vietnes gadabuve.lv augšējā rīkjoslā “Pieteikties”.

Gada priekam pieteiktos objektus skates žūrija nevērtē.

Jaunā rubrika izveidota saskaņā ar skates “Gada labākā būve Latvijā” mērķiem – uzlabot būvniecības procesa kvalitāti, atbalstīt būvspeciālistu izaugsmi, motivēt nozares dalībniekus profesionāliem sasniegumiem, novērtējot būvniecības procesa gala rezultātu – būvi.

Skates organizatori un Gadagrāmatas izdevēji ir Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar Būvniecības Valsts kontroles biroju, VAS “Valsts nekustamie īpašumi”, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD, Latvijas Pašvaldību savienību, 14 būvniecības nozares sabiedriskajām organizācijām un žurnālu “Būvinženieris”.

Vairāk informācijas meklē šeit.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu