Zināmas “Muzikālās bankas” 15 fināla dziesmas

Sejas.lv
Zināmas “Muzikālās bankas” 15 fināla dziesmas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Ar klausītāju un žūrijas balsojuma palīdzību noskaidrotas 15 fināla dziesmas, kas turpinās sacensību par 2020. gada vērtīgākās popa un roka dziesmas titulu Latvijas Radio 2 aptaujā “Muzikālā banka”. 

Apkopojot klausītāju balsis un ekspertu vērtējumu, “Muzikālās bankas” finālšovā par 2020. gada vērtīgākās dziesmas titulu sacentīsies (norādīts alfabēta secībā):

 1. "Dejo vientulību" – Intars Busulis
 2. "Drāma" – MARTA
 3. "Garīgais arī"  – Musiqq
 4. "Haosā" – Astro’n’out & Sudden Lights
 5.  "Ietin mani" – Ivo Grīsniņš-Grīslis
 6. "Ir lemts kopā būt"  – Iveta Baumane & Roberts Pētersons
 7. "Lai jau deg"  – Ivo Fomins
 8. "Mālos pelēkos"  – Triānas parks un Igo
 9. "Mēs vairs nē"  – Samanta Tīna
 10. "Panama"  – Tautumeitas
 11.  "Stāvēt tuvāk"  – DAGAMBA, pied. Patrisha
 12. "Šis ir mans laiks" – Aminata
 13. "Tavs karogs"  – The Sound Poets
 14. "Tūrists"  – Dons 
 15. "Vasara bez internetiem" – Carnival Youth

“Jo īsāks saraksts, jo grūtāka izvēle. Un galā būs pārsteigums visiem, jo šogad nav viena, izteikta līdera – to redzam gan klausītāju sīvajā balsojumā, gan dzirdam no žūrijas locekļiem. Liels prieks par “Muzikālās bankas” debitantiem – pirmo reizi finālšovā uz skatuves kāps Ivo Grīsniņš-Grīslis, DAGAMBA, Iveta Baumane & Roberts Pētersons, Sudden Lights un Carnival Youth. Interesanti, kā jaunie ar pieredzējušajiem sarindosies - kauliņi ir mesti un gada vērtīgāko dziesmu uzzināsim jau pavisam drīz!” stāsta Latvijas Radio 2 galvenais redaktors Kaspars Mauriņš.

“Muzikālās bankas” fināla dziesmas, līdztekus klausītāju balsojumam, vērtē arī neatkarīga un starptautiska žūrija, kurā piedalās dziedātāja Dināra Rudāne, mūziķis, komponists, producents Reinis Sējāns, dziedātāja Olga Rajecka, komponists, diriģents Jēkabs Jančevskis, reperis, bītmeikeris, producents ansis, operdziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, dzejnieks Kārlis Vērdiņš, Latvijas izpildītāju un producentu apvienības LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, Sony Music Baltic pārstāvis, grupas Ewert and The Two Dragons menedžeris Tomass Oljums (Toomas Olljum), Lietuvas Mūzikas asociācijas dibinātājs, mūzikas aģentūras M.P.3 vadītājs Vaids Stackevičus.

Klausītāju un ekspertu vērtējums pirmajās divās balsošanas kārtās sastāda 50% : 50%. Savukārt finālšova tiešraides laikā notiekošajā trešajā kārtā 50% vērtējuma ietekmēs skatītāju un klausītāju telefonbalsojums, bet atlikusī puse veidosies no 1. un 2. kārtas rezultātiem.

Uzvarētājs tiks noskaidrots “Muzikālās bankas 2020” tiešraides apbalvošanas ceremonijā 30. janvārī plkst. 21.15. Pandēmijas dēļ finālšovs notiks bez klātienes skatītājiem.

Šogad “Muzikālā banka” notiks jau 21. reizi. Līdz šim tajā visvairāk lauru plūkusi grupa “Prāta Vētra” un Dons. Pagājušajā gadā par vērtīgāko dziesmu tika atzīta Dona izpildītā “Es nāktu mājās”. Otro vietu ieguva “Triānas parka” un Intara Busuļa dziesma “Kamēr”, bet trešo – “Singapūras satīna” dziesma “Piededzini mann”, piedaloties Horenam Stalbem.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu