NEPLP sola rūpīgi izvērtēt drošības noteikumu ievērošanu "Muzikālās bankas" norises laikā

NEPLP sola rūpīgi izvērtēt drošības noteikumu ievērošanu "Muzikālās bankas" norises laikā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
"Muzikālā banka 2020"
"Muzikālā banka 2020" Foto: Andrejs Strokins / Latvijas Radio

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) kā sabiedrisko mediju kapitāldaļu turētājs plāno rūpīgi izvērtēt situāciju ar drošības noteikumu ievērošanu Latvijas Radio rīkotās "Muzikālās bankas" translācijas laikā, pavēstīja NEPLP locekle Ieva Kalderauska.

Viņa teica, ka skaidrojumu par drošības noteikumu ievērošanu NEPLP lūgs arī Latvijas Televīzijai, kas nodrošināja pasākuma tiešraidi. Tāpat Kalderauska atzīmēja, ka NEPLP ir saņēmusi Kultūras ministrijas (KM) lūgumu izvērtēt epidemioloģisko noteikumu ievērošanu "Muzikālās bankas" pasākumā, un tas tiks darīts tuvākajā laikā.

TVNET jau rakstīja, ka sabiedrības izteikto bažu dēļ par epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu "Muzikālās bankas" ceremonijas norises laikā, kā arī pēc tās KM vērsusies NEPLP.

NEPLP būs jāsniedz informācija par translēšanas procesā ievērotajiem drošības pasākumiem un to saderību ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām. Ministrija pauda cerību, ka šādu analīzi veiks paši tiešraides rīkotāji. KM ieskatā, ir būtiski izdarīt secinājumus, fiksēt vājās vietas, jo šī pieredze var būt noderīga visiem, kas veido un veidos līdzīgas televīzijas pārraides Covid-19 stingro ierobežojumu apstākļos.

Tāpat KM vērsa uzmanību, ka "Muzikālā banka" ir ikgadēja Latvijas Radio norise-tiešraide, kura tiek pārraidīta Latvijas Televīzijā. Ministrijā norādīja, ka šogad tiešraides gaita noritēja neierastos apstākļos, tā organizatoriem bija jārīkojas saskaņā ar filmēšanas un profesionālās skatuves mākslas mēģinājumu procesa vadlīnijām.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu