Demija Mūra parāda savu seju pēc baumām par plastisko operāciju

Sejas.lv
Demija Mūra parāda savu seju pēc baumām par plastisko operāciju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Lai gan aktrises Demijas Mūras neierastais izskats Parīzes modes nedēļā izpelnījās lielu ažiotāžu, viņa koncentrējās uz pozitīvo pieredzi, kas gūta, kāpjot uz mēles. 

58 gadus vecā aktrise atklāja "Fendi" zīmola 2021. gada pavasara/vasaras modes skati, atminoties pieredzi intervijā ar supermodeli Naomi Kempbelu.

"Patiešām, es to sapratu tikai pēc tam. Tā bija kā nerealizēta pusaudžu fantāzija. Man pienāca brīdis, kur es domāju - ak, dievs, es burtiski tikko gāju pa mēli ar dažām no visu laiku lielākajām modelēm. Es jutos kā mazs bērns," norādīja Mūra. 

Citas modeles, kas piedalījās modes skatē, bija jau pieminētā Kempbela, Keita Mosa, Bella Hadida un Kara Delavinja. "Man tas šķita īpaši, jo tas mazāk attiecās uz apģērbu un vairāk uz visu stāstu. Tas bija ļoti maģiski un aizkustinoši. Neaizmirstami."

Kā redzams intervijā, kas tika filmēta pēc modes skates, Mūras seja ir atgriezusies pie "ierastā" - viņai vairs nav tik asi vaigu kauli, kas izraisīja pamatīgu sašutuma vētru pēc modes skates. Tādējādi fani pieļauj, ka aktrises sejas pārmaiņas bijis vien ļoti pamatīgi uzklāts grims un "ievilkti" vaigi.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu