Policija sākusi pārbaudi par aktierim Valdim Lūriņam dzimšanas dienā sarīkotajām āra svinībām

FOTO: LETA/ Facebook/ Dita Lūriņa

4. februārī savu 70 gadu jubileju atzīmēja Latvijas Nacionālā teātra aktieris un režisors Valdis Lūriņš. Kā nu portālu "Apollo" informēja Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe, par sarīkoto "brīvdabas pikniku" sākta resoriskā pārbaude. 

Aktiera meita Dita Lūriņa vietnē "Facebook" dalījās ar kadriem, kuros parādīja, kā tiek svinēta viņas tēta apaļā jubileja. Abos kadros redzams, ka aktieri apmeklējuši vairāki ciemiņi, ārā pulcējoties ar maskām un dāvanām.

Pikniks par godu 70❄?☃️? #Lūriņam70

Posted by Dita Lūriņa on Ceturtdiena, 2021. gada 4. februāris

Lūriņam 70❄?☃️?

Posted by Dita Lūriņa on Ceturtdiena, 2021. gada 4. februāris

Arī pats Lūriņš izdevumam "Kas Jauns?" apstiprināja, ka, gaviļniekam pašam neko nenojaušot, dzimšanas dienas svinības tika noorganizētas mājas dārzā.

"Pagalmā noorganizētā, izdekorētā vietā pie manis ieradās gan studiju biedri, gan kolēģi. Sveicieni aiz sveicieniem," atklāja Lūriņš. 

Kā zināms, valdības rīkojums aizliedz privātus pasākumus un privātu pulcēšanos, izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros.

Svinības nonākušas arī Valsts policijas redzeslokā. 

"Valsts policija ir saņēmusi informāciju, ka ārkārtējās situācijas laikā, iespējams, ir notikusi neatļauta pulcēšanās, uzņemot ciemiņus. Par šo gadījumu ir sākta resoriskā pārbaude," portālam "Apollo" norādīja policijas pārstāve. 

Aktiera dzimšanas dienas svinības tika atspoguļotas arī LTV sižetā.

Uz augšu
Back