"Titānika" zvaigzne kļuvusi par mazpilsētas detektīvi

TVNET
"Titānika" zvaigzne kļuvusi par mazpilsētas detektīvi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Keita Vinsleta
Keita Vinsleta Foto: HBO

ASV izklaides milzis HBO savam jaunākajam projektam - detektīvseriālam "Slepkavība Īsttaunā" ("Mare of Easttown") piesaistījis vienu no deviņdesmito gadu Holivudas lielākajām zvaigznēm - filmas "Titāniks" aktrisi Keitu Vinsletu (Kate Winslet).

Seriāls, kas dienas gaismu ieraudzīs 19. aprīlī un būs skatāms arī "LMT Viedtelevīzijā", vēstīs par kādas mazpilsētas detektīvi sievieti Meiru Šīhenu. Vinsleta, kas seriālā atveido šo varoni, ir arī seriāla producente.

Septiņu sēriju seriālā 45 gadus vecā britu aktrise mēģina atšķetināt kādu slepkavības lietu, vienlaikus cīnoties pati ar savu pagātni, iekšējiem dēmoniem.

Keita Vinsleta
Keita Vinsleta Foto: HBO

"Daudzsēriju filma "Slepkavība Īsttaunā" ir detalizēta kādas nelielas sabiedrības izpēte un mēģinājums pieskarties tam, kā ģimene un traģiski notikumi pagātnē var būtiski noteikt mūsu tagadni," teikts seriāla pieteikumā. 

Seriālu, kura autors ir amerikāņu scenārists un režisors Breds Ingelsbijs (Brad Ingelsby), režisējis Kregs Zobels (Craig Zobel), kas pazīstams ar darbu seriālos "The Hunt" un "The Leftovers".

Seriālā redzami arī tādi pazīstami aktieri kā Džuliena Nikolsone (Julianne Nicholson), Džīna Smārta (Jean Smart) un Gajs Pīrss (Guy Pearce), kura spilgtākā loma, iespējams, bija 2000. gada filmā "Memento".

Pati Vinsleta kādā intervijā atzina, ka saskārusies ar izaicinājumu apgūt autentisku Pensilvānijas pusē sarunās lietotu akcentu.

"Tas bija viens no sarežģītākajiem akcentiem, ko mēģināju lietot, top3 noteikti," viņa teikusi. "Tas ir tikai viens no diviem dialektiem, kas man dusmās lika mest pa gaisu priekšmetus, - otrs bija filmā par Stīvu Džobsu."

Vinsleta arī atklāja, ka vairākus mēnešus ēnoja vietējo Pensilvānijas policijas departamentu.

"Mēs vēlējāmies precīzi uztaustīt to sajūtu, ko nozīmē būt detektīvam tādā mazā pilsētiņā,"

viņa stāsta. "Ja kaut kas filmēšanas laikā nelikās īsts, mēs uzreiz konsultējāmies."

Seriāla "Slepkavība Īsttaunā" reklāmas rullītis.

Par aktrisi

Keita Vinsleta dzimusi 1975. gadā Anglijā, viņas vecāki ir arī aktieri. Bērnībā piedalījusies TV projektu filmēšanā. Savus pirmos laurus plūca, pateicoties filmai "Dievišķās radības" ("Heavenly Creatures"), kas atnesa trīs balvas, tostarp bija arī "Empire" balvu. Vēlāk Vinsleta filmējusies kinolentē "Prāts un jūtīgums" ("Sense and Sensibility"), par kuru ieguva pirmo BAFTA godalgu. 24 gadu vecumā Vinsleta filmējās romantiskajā drāmā "Titāniks" un pirmo reizi tika izvirzīta "Oskara" balvai kā labākā aktrise. Pēc tās Keita ieguva iespēju filmēties lieliskās filmās, piemēram, "Brīvdienas" (The Holiday), "Revolucionārais ceļš" ("Revolutionary Road") un "The Reader" – par pēdējo no šīm filmām aktrisei tika piešķirts "Oskars" nominācijā "Labākā aktrise", bet kopumā ir šai balvai izvirzīta septiņas reizes. 

Šobrīd Keita dzīvo Lielbritānijā ar savu trešo vīru Nedu Roknrolu (Ned Rocknroll) un audzina dēlu Lāci (Bear), kura otrs vārds ir Bleizs (tulkojumā no angļu valodas Liesma). Filmējas reti, pielāgojot filmēšanas grafiku ģimenes ritmam. 

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu