Krievijas mediji: Agati Mucenieci aplidojot oligarhs, kurš viņai uzdāvinājis ekskluzīvu auto

FOTO: Instagram/ agataagata

Krievijā dzīvojošās latviešu aktrises Agates Mucenices vārds izskanējis saistībā ar jaunām tenkām: tiek ziņots, ka aktrise pēc šķiršanās no Pāvela Prilučnija uzsākusi jaunu romānu.

Mucenieces kolēģis, TV šovu vadītājs Aleksejs Šaraņins Krievijas medijiem atklājis, ka Muceniecei esot bagāts kavalieris. 

"Tas ir Krievijā slavens oligarhs. Nesen viņš Agatei uzdāvināja "Maybach" par 10 miljoniem rubļu (aptuveni 113 tūkstoši eiro). No viņa puses var redzēt patiesas jūtas, kas, protams, izraisa Agates kolēģu skaudību. Viņa ir gaiša meitene, pēc šķiršanās no Pāvela viņas karjera iet uz augšu. Viņa viegli varēja nopirkt šo automašīnu sev, jo pelna pienācīgi, bet mīļotais vīrietis viņu apsteidza," norādījis Šaraņins. 

Arī sociālajos tīklos Muceniece jau parādīja savu jauno automašīnu, pajokojot, ka spēkratu viņai uzdāvinājis pats Breds Pits. 

Nesen internetā parādījās foto un video, kurā Muceniece apskaujas un skūpstās ar vīrieti, kurš ļoti līdzinās precētajam režisoram Klimam Šipenko. Tiesa, Muceniece norādīja, ka kadros nav redzams Klims, piebilstot, ka nekad nesatiktos ar precētu vīrieti. 

Uz augšu
Back