Influencerei Agnijai Grigulei saķeršanās ar policiju; iespējams, pārkāpti pulcēšanās ierobežojumi

Papildināts
Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 7

Par Latvijas pirmo influenceri dēvētā Agnija Grigule, iespējams, pārkāpusi pulcēšanās ierobežojumus. 

Sestdien, 27. martā, kad gaisa temperatūra Latvijā pakāpās līdz +10..+15 grādiem, influencere Agnija Grigule savā slēgtajā "Instagram" profilā dalījās ar īsajiem stāstiņiem, kuros bija redzama kopā ar vēl vairākiem cilvēkiem uz kādas galvaspilsētas ēkas jumta, baudot silto laiku un dzērienus.

Par pulcēšanos liecināja arī Grigules kompanjonu publiskotais sociālajos tīklos.

Vakarā Grigule un vēl divi cilvēki apmeklēja kādu populāru ātrās ēdināšanas restorānu, pēc kura pie viņiem piebrauca Pašvaldības policijas darbinieki, liekot noprast, ka kompānijai esot piespriests sods par pulcēšanās noteikumu neievērošanu. 

Grigules kompanjons vietnē "Instagram" publiskoja foto un video no saķeršanās ar policiju. Kadros bija redzama arī Grigule. Pie ieraksta jaunais vīrietis rakstīja: "Mans visu laiku dārgākais "McDonald's" apmeklējums."

Savukārt cita notikumā iesaistītā persona savā "Instagram" profilā uz jautājumu, kāpēc policija apturēja kompāniju, atbildēja: "Pārāk daudz cilvēku vienuviet."

Tiesa, nav skaidrs, vai policija atsaukusies uz dienas laikā notikušo iespējamo pulcēšanos. 

Pēc šīs ziņas publiskošanas Grigules kompanjoni izdzēsa publiskotos foto un video. Savukārt Grigule portālam "Sejas.lv" norādīja, ka šī esot "izdomāta informācija".

Kā zināms, Covid-19 izplatības ierobežošanai valstī no 2020. gada 9. novembra līdz 2021. gada 6. aprīlim izsludināta ārkārtējā situācija un noteikta virkne ierobežojumu, tostarp aizliegti privāti pasākumi un privātas pulcēšanos, izņemot pasākumus vienas mājsaimniecības ietvaros.

Lai arī likums par Covid-19 ierobežojumu pārkāpumiem paredz līdz 2000 eiro lielu sodu, administratīvā pārkāpuma procesa sākšana automātiski nenozīmē sodīšanu. Policija katrā gadījumā individuāli izvērtē soda nepieciešamību.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 7

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu