"Latvijas Radio 2" kolektīvam pievienojas dziedātāja Antra Stafecka

TVNET
"Latvijas Radio 2" kolektīvam pievienojas dziedātāja Antra Stafecka
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Antra Stafecka
Antra Stafecka Foto: publicitātes

Ceturtdien, 1. aprīlī, Latvijas populārākā radiostacija Latvijas Radio 2 svin 26. dzimšanas dienu. Par godu jubilejai dziedošās ētera personības apvienojušās "LR2 kvartetā" un radījušas dziesmu "Ar radio tu neesi viens". 

Kvarteta sastāvā ir klausītāju iemīļotie programmu vadītāji un mūziķi Mārtiņš Kanters, Normunds Zušs, Kaspars Markševics un jaunā kolēģe Antra Stafecka, kura "Latvijas Radio 2" ētera personībām piepulcējusies tieši dzimšanas dienā.

Dziesmas vārdu autors ir "Latvijas Radio 2" pastāvīgais klausītājs, dzejnieks, kuru iepazinām pērn radiostacijas Dzejas dienu akcijā "Dzeja pārtop dziesmā", Ints Kalns. Mūziku sarakstījis Mārtiņš Kanters, dziesmas aranžija un skaņas apstrāde tika uzticēta Jānim Čubaram.

Lai arī "Latvijas Radio 2" dzimšanas dienas svinības klātienē šogad tiek pārceltas, visas dienas garumā ikvienam klausītājam būs iespēja sazināties, sūtot sms ziņojumus ēterā. No plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00 izskanēs īpašs jubilejas raidījums “Naktsāķis”, kas parasti ir dzirdams piektdienu vakaros – tā laikā Dj Aivis un Edgars rūpēsies par jestru ballītes atmosfēru. Plkst. 19.00 skanēs Daigas Mazvērsītes autorraidījums "Nošu atslēga", kura ietvaros Daiga nolēmusi iztaujāt vairākus kādreizējos kolēģus – mūziķus, kopīgi atceroties Latvijas Radio 2 pavadīto laiku.

Latvijas Radio 2 pievienojas Antra Stafecka

Antra Stafecka, kura "Latvijas Radio 2" komandai pievienojas 1. aprīlī, ir latviešu dziedātāja, kas aktīvi piedalījusies daudzos Latvijas Televīzijas un Radio projektos, sadarbojusies ar Latvijā pazīstamajiem un leģendāriem komponistiem, dzejniekiem un mūziķiem.

“Tā kā esmu dziedātāja, "Latvijas Radio 2" vide un cilvēki man nav sveši. Bet, ja man pirms gada kāds teiktu, ka šobrīd sākšu darba gaitas kā jaunā radio balss, es neticētu! Ceru, ka klausītāji un jaunie kolēģi mani pieņems un atbalstīs tāpat kā līdz šim. Un, protams, daudz laimes dzimšanas dienā mūsu Latvijas Radio 2! Lai latviešu mūzika skan un priecē mūsu ausis un sirdis arī turpmāk!” novēl Stafecka.

Par Latvijas Radio 2 vadītāju apstiprināts Kaspars Mauriņš

Arī radiostacijas galvenajam redaktoram Kasparam Mauriņam šodien ir dubultsvētki: kopš 1. aprīļa viņš ieņem "Latvijas Radio 2" direktora amatu. K. Mauriņš darba gaitas Latvijas Radio uzsācis pirms teju divdesmit gadiem: sākotnēji bijis LR2 ziņu redaktors, tad – ētera personība un raidījuma "Muzikālā banka" vadītājs. Darbojies arī "Pieci.lv", piedalījies labdarības maratonos "DodPieci!", bijis Latvijas Radio Komunikācijas un multimediju daļas galvenais redaktors, līdz atgriezies "Latvijas Radio 2", radiostacijā, kas viņam vienmēr bija tuva sirdij.

Latvijas Radio 2 vadītājs Kaspars Mauriņš
Latvijas Radio 2 vadītājs Kaspars Mauriņš Foto: publicitātes

"Protams, ir žēl, ka nevaram ar mūsu klausītājiem tikties plānotajā koncertprogrammā, kuru visiem zināmu apsvērumu dēļ atcēlām. Gan jau kaut kad tomēr kārtīgi ballēsimies arī klātienē – to es jums apsolu! Bet mēs izbaudām ik dienu, kad tiekamies ar klausītājiem ēterā. Arī šodien šī tikšanās nekur nepaliks – ieslēdziet savus radio, un mēs būsim kopā uz viena viļņa! Gaidīsim no jums sveicienus, laba vēlējumus, komentārus, kritiku un ieteikumus visas dienas garumā," saka Kaspars Mauriņš.

Līdz ar viņa stāšanos direktora amatā galvenā redaktora amatu no šodienas ieņems "Latvijas Radio 2" programmu vadītāja, raidījuma "Muzikālā banka" idejas autore un vadītāja Baiba Palkavniece.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu