Mīlnieki, sarosās! Sākusies pieteikšanās šovam "Saimnieks meklē sievu"

Sejas.lv
Mīlnieki, sarosās! Sākusies pieteikšanās šovam "Saimnieks meklē sievu"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Kanāls TV3 izsludina pieteikšanos skatītāju iecienītākā attiecību šova “Saimnieks meklē sievu” jaunākajai sezonai.

Jau rudenī šovs “Saimnieks meklē sievu” nonāks pie TV3 un Go3 skatītājiem, tādēļ dalībai šovā tiek meklēti sirdī brīvi saimnieki un saimnieces vecumā no astoņpadsmit gadiem no visas Latvijas, kuriem ir pašiem sava saimniecība. Šova dalībniekiem ir jābūt gataviem aizvadīt elpu aizraujošu, mīlestības pilnu un, iespējams, neaizmirstamāko vasaru dzīvē!

“Aicinām dalībai šovā pieteikties saimniekus un saimnieces no tādām nozarēm, kas iepriekš šovā nav bijušas vai tikušas ļoti maz pārstāvētas – vīna darītavas, zirgkopība, zvejniecība, bioloģiskās saimniecības, strausu audzētāji, briežu dārzu īpašnieki. Īpaši priekšroka tiks dota tiem pretendentiem, kuriem saimniecībā ir lopi un dzīvnieki,” stāsta šova producente Sandija Miezīte.

Vaicājot, pēc kādiem nosacījumiem tiks izvēlēti dalībnieki, producente skaidro, ka pats svarīgākais, lai piedalītos, – ir jābūt gatavam piedzīvojumam vasaras garumā, sirdī brīvam vai brīvai un ar sakoptu saimniecību. Producente atminas kādu kuriozu no saimnieku meklējumiem: “Ir bijuši gadi, kad, braucot apskatīt saimniecību, nācies secināt, ka brīdī, kad iebraucam sētā, saimnieks pirmo reizi paņēmis izkapti rokā, jo māja bija ieaugusi nātrēs!”

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu