Dzīvnieku patversmē nonācis suņuks Čipsis; ļaudis spriež, ka tas piederot Kiviču pārim

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 8

22. aprīlī Jelgavas LLU VMF Mazo dzīvnieku patversmes "Facebook" lapā parādījās ziņa, ka pie viņiem nonācis taksis vārdā Čipsis.

"Jaunpienācējs - jaunais takšu puisis nācis no Jaunolaines Smilšu ielas - pieklīdis 21. aprīļa vakarā. Čipsis (tāds ir vārdiņš) ir reģistrēts, bet acīmredzot saimnieks nav bijis sazvanāms, rezultātā suns ir pie mums. Gaidām saimnieku ar dokumentiem," teikts ierakstā.

Jaunpienācējs - jaunais takšu puisis nācis no Jaunolaines Smilšu ielas - pieklīdis 21.aprīļa vakarā. Čipsis ( tāds ir...

Posted by Jelgavas LLU VMF Mazo Dzīvnieku Patversme on Wednesday, April 21, 2021

Komentāros ļaudis metās norādīt uz līdzību starp fotogrāfijā iemūžināto suni un Kiviču pāra mīluli, kurš pēdējā laikā nedz mūziķa, nedz viņa sievas profilā nav redzams. Kā norādīja vairāki lasītāji, suns jau kādu laiku vairs nedzīvojot pie Kiviču pāra, bet gan esot ticis atdots kādam mūziķa draugam, taču nu nonācis patversmē. 

"Suns jau kādu mēnesi nekur nefigurēja, uz jautājumiem, kur ir suns - neatbildēja, kamēr "slavenības" meita pateica, ka dzīvojot pie tēva drauga," rakstīja kāda komentētāja. 

Lai gan ierakstā tika atzīmēts arī pāris, neviens no viņiem nav par šo situāciju sniedzis komentāru.

Atgādinām, ka iepriekš pret pāri vērsās Pārtikas un veterinārais dienests (PVD). PVD aicinājis pāri ar viņiem sazināties sakarā ar kādu rakstisku iesniegumu, kas vērsts pret viņiem. Kiviči tika apsūdzēti "par iespējamu dzīvnieku labturības prasību pārkāpšanu".

Čipsim ir pat izveidots savs "Instagram" konts, kurā jauni ieraksti gan nav tikuši ievietoti jau kopš pērnā gada jūlija. 

Atgādinām, ka Čipsis pie Kivičiem nonāca pagājušā gada maijā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 8

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu