Rīgā ar plašu programmu atzīmēs Mātes dienu un Starptautisko ģimenes dienu

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Pixabay

Svētdien, 9. maijā, kad šogad tiks atzīmēta Mātes diena, Rīgas kultūras centri sarūpējuši svētku koncertus, kas veltīti māmiņām un vecmāmiņām, informēja pilsētas domē.

Tiešsaistes koncerti skanēs arī 15.maijā, kad tiks atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena. Līdztekus tiem, ģimenēm ir iespēja iesaistīties Rīgas pašvaldības nodrošinātajās aktivitāšu nodarbībās.

Šogad, kad klātienē nav iespēja tikties amatiermākslas kolektīviem, interešu pulciņu un mūzikas skolu audzēkņiem, svētku programmu ir sagatavojušas dziedošas un muzicējošās ģimenes.

"Koncerti tapuši ne tik vieglā laikā, kad bērniem nācās mācīties, bet vecākiem strādāt attālināti, kopīgi ir radīti jauki un sirsnīgi priekšnesumi, kas svētku dienās būs skatāmi kultūras centru tīmekļa vietnēs un sociālo tīklu kontos," komentēja pašvaldībā.

Mātes dienai veltītu tautas mūzikas koncertu "Pasavēros saulītē" ar Aīdas Rancānes, Asnates Rancānes, Aurēlijas Rancānes un Edgara Zilberta piedalīšanos piedāvā kultūras centrs "Ritums". Svētku pasākumu sagatavojis arī grupas "Dzelzs vilks" mūziķis Juris Kaukulis, kurš kopā ar saviem bērniem uzstāsies koncertā "Šūpuļdziesmas vilku mammai", kas pieejams VEF Kultūras pils sociālo tīklu kontos.

Savukārt kultūras centrs "Imanta" māmiņas un vecmāmiņas iepriecinās ar solistes Ievas Sutugovas, mūziķu Jāņa Miltiņa, Reiņa Melbārža un Ineses Žugas koncertu "Tavi vārdi". Svētku noskaņu raisīs arī Kultūras pils "Ziemeļblāzma" tiešsaistes koncertuzvedums "Mamma. Māmiņa. Māte", kurā uzstāsies Zane Jančevska, Lauma Bērza, Jēkabs Jančevskis un Ansis Jansons.

Kultūras centrs "Imanta" aicina noskatīties ģimenes dienai veltītu pasākumu "Lai mums labi iet", kurā muzicēs Arņa Miltiņa ģimene kopā ar Dmitriju Tarasovu un Viesturu Samtu. Savukārt brāļi Grīnbergi, jaunie mūziķi no Zālīšu un Križevicu ģimenes klausītājus priecēs no Augusta Dombrovska mūzikas skolas Burtnieku nama koncertā "Ceļojums".

Muzicējošā Tihovsku ģimene ielūdz uz tiešsaistes koncertu kultūras centrā "Iļģuciems", bet ģimenes grupa "ZeBand" uzstāsies kultūras centra "Mazā ģilde" tiešsaistes koncertuzvedumā "Esi man blakus". Grupā muzicē ģitārists Kaspars Zemītis kopā ar savu sievu un trīs dēliem.

Atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, varēs arī iesaistīties tiešsaistes nodarbībās, ko sarūpējis Rīgas domes Labklājības departaments.

Tāpat Rīgas domes Labklājības departaments aicina iepazīties ar "Jauno un topošo vecāku skolas" programmu. Tajā pieejamas tiešsaistes nodarbības vingrošanā grūtniecēm un vecākiem ar mazuļiem, nodarbības par psihoemocionālo veselību un vairākas citas aktivitātes. Plašāka informācija par piedāvājumu ģimenēm pieejama mājaslapā "veseligsridzinieks.lv".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu