Pirmizrāde: Ivetas Apkalnas labdarības koncerts Dzemdību nama fonda atbalstam

Plkst. 20.30
TVNET
Pirmizrāde: Ivetas Apkalnas labdarības koncerts Dzemdību nama fonda atbalstam
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Iveta Apkalna
Iveta Apkalna Foto: Kristīne Madjare un Roberts Blaubaks

15. maijā, starptautiskajā Ģimenes dienā TVNET sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju" aicina plkst. 20.30 baudīt pasaulslavenās ērģelnieces Ivetas Apkalnas labdarības koncertu Latgales vēstniecībā "Gors". Māksliniece ir viena no Dzemdību nama fonda dibinātājām, un šis koncerts veltīts fonda izaugsmei un tā īstenoto projektu atbalstam.

Lai palīdzētu sasniegt fonda mērķus, Iveta Apkalna radījusi īpašu koncertprogrammu, kurā iekļauta baroka dižgara Johana Sebastiana Baha mūzika, 20. gadsimta franču un austrāliešu komponistu darbi, kā arī latviešu komponistu Imanta Zemzara un Raimonda Paula kompozīcijas. Arī koncerta norises vieta nav izvēlēta nejauši – Rēzekne ir pilsēta, kur dzimusi un skolojusies pati Iveta Apkalna, tādēļ pēc viņas iniciatīvas un ar Latgales vēstniecības GORS atbalstu šī koncerta ieraksts tapis tieši Rēzeknē.

Dzemdību nama fonda misija ir, atbalstot topošos un jaunos vecākus, sniegt bērnam iespējami labāko dzīves sākumu. Mazuļa labsajūta pirmajā dzīves periodā ir būtiski atkarīga no viņa vecāku sajūtām, rīcības un bērniņa veselības. Tādēļ ir svarīgi, lai mazulim un māmiņai, nepieciešamības gadījumā ir pieejama moderna un augsti kvalitatīva veselības aprūpe un lai jaunie vecāki justos fiziski, emocionāli un finansiāli komfortabli un būtu pārliecināti, ka bērniņš tiek pareizi un veselīgi aprūpēts un barots. Pavisam nesen Dzemdību nama fonds ir izveidojis Zīdīšana istabu Rīgas Dzemdību namā, kur māmiņām tiek sniegtas fonda apmaksātas, individualizētas zīdīšanas konsultācijas. Šobrīd fonds vāc līdzekļus, lai tuvākajā nākotnē iegādātos specializētus krēslus Dzemdību nama intensīvās terapijas nodaļai “ķengura metodes” īstenošanai.

Video: Ivetas Apkalnas koncerts.

Vairāk par Dzemdību nama fondu uzzini šeit.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu