Strūbergs par vardarbību ģimenē: "Cietusī šajā situācijā nebūt nebija Mairita"

Foto: Uz lielveikala jumta koncertu sniedz grupa "Singapūras satīns" FOTO: Jānis Škapars/TVNET

14. maijā LTV Ziņu dienesta raidījums "Panorāma" vēstīja, ka likumsargi Strūbergu pāra dzīvesvietu apmeklējuši vairākas reizes. Atsaucoties uz raidījumā pausto informāciju, "Singapūras satīna" mūziķis Kristaps Strūbergs sociālo tīklu vietnē "Facebook" nācis klajā ar paziņojumu.

Kā tika vēstīts LTV Ziņu dienesta raidījumā "Panorāma", Valsts policija un arī Rīgas pašvaldības policija uz Strūbergu pāra dzīvesvietu braukusi ne mazāk kā trīs reizes vairāku gadu laikā.

Viens no izsaukumiem reģistrēts 2018. gada nogalē. Šogad Valsts policija uz izsaukumiem par iespējamu vardarbību braukusi divreiz – pirmoreiz 18. martā.

"Man tika sists pa galvu. Ja par emocionālo vardarbību būtu redzami zilumi, es būtu viens liels, staigājošs zilums. Un es nevaru pierādīt," raidījumam stāstīja Mairita.

Atsaucoties uz raidījumā izskanējušo informāciju, mūziķis Kristaps Strūbergs nācis klajā ar paziņojumu. "Es nekad, NEKAD neesmu iesitis Mairitai, vēl jo vairāk viņu kaut kā citādi fiziski ietekmējis. Un jebkurš žurnālists, kas man tagad lūdz kaut ko "komentēt", var droši saņemt tikai šo atbildi: kādiem citādiem vārdiem tas vēl jāpasaka?"

Mūziķis noraida informāciju, ka finansiāli neuztur un neatbalsta bērnus, pieminot, ka to var apliecināt gan bankas kontu izraksti, gan citi dokumenti. Strūbergs uzsvēra, ka šos dokuments ar advokāta palīdzību sniegs tiesā.

Tiesa, mūziķis nenoliedz, ka "ir bijusi policijas iejaukšanās ģimenes konfliktā". "Taču tas diemžēl arī ir vienīgais patiesais fakts manas bijušās dzīvesbiedres uzrunā – jo cietusī šajā situācijā nebūt nebija viņa."

Ieraksta nobeigumā Strūbergs apgalvo, ka jau vairākus mēnešus nedzīvo kopā ar savu bērnu māti, norādot: "Un ja viņa publiski saka, ka ir "nolēmusi aiziet" no vardarbīgām attiecībām, tad es varu droši teikt - es jau esmu aizgājis no vardarbīgām attiecībām jau pirms vairākiem mēnešiem."

Uz augšu
Back