Latvijas skaistākais fitnesa pāris devies uz Dolomītu kalniem

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 6

Paula Freimane un Arvis Mazurovs devušies kopīgā piedzīvojumā uz Dolomītu kalniem Itālijā. Braucienā pārim pievienojušies arī abu pūkainie mīluļi Baksters un Vinnijs. 

Lai nokļūtu līdz galamērķim, pāris kā piemērotāko transportlīdzekli izvēlējās automašīnu, tādējādi nodrošinot iespēju pa ceļam aplūkot vēl citas valstis.

Mīlnieki ceļojuma laiku pavada garās pastaigās, baudot elpu aizraujošos skatus gan no kalnu grēdām, gan no ziedošajām pļavām. Ar piedzīvotajiem mirkļiem un sajūtām ceļojumā Paula dalās vietnē "Instagram". 

Paula un Arvis izmantojuši iespēju doties romantiskā braucienā ar laivu pa Braiesa ezeru, kuru mēdz dēvēt par ”Alpu aci” tā dzidrā, zilā ūdens dēļ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Paula Freimane (@paolafreeman) 

Lai maksimāli veltītu laiku dabas apskatei, pāris neapmeklē restorānus, bet maltītes gatavo paši. Abi ir apmetušies namiņā, kurā ir viss nepieciešamais, arī virtuve.

Pagājušā gada augustā fitnesa pāris baudīja atpūtu Itālijā, apskatot gan Romu, gan Positano. Pēc krāšņā ceļojuma Paula atzina, ka šīs ir bijis dārgākais ceļojums viņas dzīvē. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 6

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu