"Vairāk to roku pietrūkst, ne Žaņa paša..." Magone liek noprast par krīzi ar lauleni

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums

Šovu zvaigzne Magone arvien vairāk saimniecībā izjūt vīra Žaņa roku trūkumu – mājās uzrodas viena problēma pēc otras un viss jārisina pašai.

“Slavenības. Bez filtra” skatītāji jau ievērojuši - dzejniece mājās strādā viena, jo vīra gandrīz nekad nav mājās.

“Vairāk to roku pietrūkst, ne Žaņa paša. Kad atnāk, viņš ir piekusis, īgns, miegains, īsti nekāds, un es viņam dodu ēst. Tā kā kaķis - izvazājies pa kaimiņiem, pārvelkas badains, izšņurcis, netīrs. Paēd un aizvelkas gulēt. Nu reāli kā ar tādu runci,” saimniece skarbiem vārdiem apraksta dzīvi ar vīru, kurš šobrīd visu savu laiku velta darbam un naudas pelnīšanai.

Magonei ir ko teikt arī par Žaņa darba apstākļiem – līgums pa jaunam tiek slēgts katru mēnesi, un vīrietis pats nemaz nezina, kādu summu saņems pēc katra nostrādātā mēneša: “Ja tu esi darbā, tev jāizguļas, ir jāsaņem pienācīgs uzturs, jāatpūšas, jāuztur vismaz minimāla higiēna. Bet viņš man stāsta, ka guļ uz zemes ar mazu spilventiņu un guļammaisu no mūsu teltīm. Nabaga cilvēka jau tā reizēm žēl sametas, zini kā, tomēr ģimene un laulenis, kāds gads jau tomēr novilkts kopā. Nu, sūri jau viņam iet...”

Vairāk par pāra dzīves peripetijām uzzini video!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu