"Austras" balvu saņem reperis ansis un albums "Liela māksla"

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
ansis
ansis Foto: publicitātes

16. jūnija rītā "Latvijas Radio 5 - Pieci.lv" raidījuma "Pieci rīti" ēterā tika noskaidrots, ka 2021. gada "Austras balvu" ieguvis hiphopa mākslinieks ansis (Ansis Kolmanis) par albumu "Liela māksla".

"Austras balvu" katru gadu pasniedz ierakstam, ko mūzikas kritiķu un mūzikas industrijas pārstāvju žūrija atzinusi par gada labāko albumu Latvijā. Šī bija jau sestā reize, kad balva tiek pasniegta, iepriekšējos gados to iegūstot Alises Jostes albumam "Hardships Are Ships", Rīgas Modes platei "Fantastiski", Satellites LV ierakstam "Varavīksnes galā", grupas "Polifauna" debijai "You Look Like A Lost Soul", kā arī Tribes Of The City veikumam "Rust and Gold".

Ņemot vērā īpašos pandēmijas apstākļus, uz šā gada "Austras balvu" pretendēja teju vairāk nekā 140 ierakstu, kas izdoti teju pusotra gada garumā, no kuriem balvas žūrijas locekļi izvirzīja divpadsmit nominantus. Pēc pretendentu izziņošanas, žūrijas locekļu balsojumā tika izvēlēts viens uzvarētājs, kas atzīts par šā gada labāko mūzikas albumu Latvijā.

"Austras balvai 2021" šogad bija nominēti šādi albumi:

Alise Joste "Šākātā"

ansis "Liela Māksla"

Arturs Skutelis "Lavīna"

Domenique Dumont "People On Sunday"

Ezeri "Sāls"

Kasetes "Dialogue"

Nesen "Tas būs ilgi"

Sign Libra "Sea to Sea"

Stūrī zēvele "Labvakar"

Tesa "Control"

ŪGA "LG ir HH"

Židrūns "Kovārņu mazbērniem"

"Austras balvas" jaunumiem var sekot arī tās mājaslapā un sociālo tīklu kontos.

ansis "Liela māksla"
ansis "Liela māksla" Foto: publicitātes

Šī gada balvas ieguvējs ansis saņems ne tikai koktēlnieka Daniela Vainovska radīto statuju, bet arī naudas balvu 1000 eur apmērā turpmākās radošās darbības veicināšanai, ko nodrošina "Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība" (LaIPA).

TVNET recenzija: ansis "Liela māksla" 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu