"Carnival Youth" ieraksta klasiskās dziesmas "Alvas zaldātiņi" jaunu versiju

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Carnival Youth"
"Carnival Youth" Foto: publicitātes

Grupa "Carnival Youth" laiž klajā savu versiju Imanta Kalniņa un Māra Čaklā dziesmai "Alvas zaldātiņi" no Rolanda Kalniņa filmas "Četri balti krekli".

Dziesma tiks iekļauta grupas latviešu kino mūzikas programmas albumā "Naivais ku-kū", kas gaidāms jūlija beigās.

Līdz ar albuma "Naivais ku-kū" iznākšanu, "Carnival Youth" uzsāks "Naivais ku-kū" koncertturneju Latvijas pilīs un muižās. Kopā plānots apceļot deviņas Latvijas muižas un pilis un kā stāsta grupas dalībnieks Roberts Vanags: "Latvijā ir fantastiskas pilis un brīnumskaistas muižas, un mēs esam parūpējušies par lielisku iemeslu, lai dotos tās apskatīt! Mūsuprāt, "Naivais ku-kū" koncertprogramma lieliski iederas šajā estētikā. Esam noilgojušies pēc iespējas spēlēt koncertus, tādēļ aicinām apceļot Latvijas pērles kopā ar mums! Lec autiņā un pa ceļam iesildies ar jauno "Naivais ku-kū" dziesmu albumu. Atver logus, pagriez skaļāk un "Aidā"!"

Ar Gulbenes novada pašvaldības atbalstu, dziesmai "Alvas zaldātiņi" tapis mūzikas video klips gleznainajā Stāmerienas pilī, kur norisināsies arī viens no turnejas koncertiem. Klipa režisors Toms Harjo atzīst: "Galvenais varonis, kurš dzīvo uz vecuma demences robežas, jūt tikpat kaislīgi kā viņa veselie, uzticamie ceļabiedri, kas līdz šai dienai turas plecu pie pleca. Gribēju veidot klipu, kas ļautu emocionāli pieslēgties tēliem un viņu pārdzīvojumiem. Iet prom no atsvešinātības un ilustrēšanas un veidot īstu fikciju."

Noskaties dziesmas video.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu