Mūzikas kluba "u.t.t." nakts Vējturu namā

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Vējturu nams
Vējturu nams Foto: publicitātes

Atklājot Vējturu nama pirmo koncertsezonu, 2. jūlijā no plkst. 22.00 Jūrkalnes dabas koncertzālē uz vienu nakti atdzims Liepājas leģendārais mūzikas klubs "u.t.t.".

Igo radītais "u.t.t." bija viens no pirmajiem mūzikas klubiem Latvijā, kas 90. gados Liepājā pulcēja Latvijas un citu valstu labākos mūziķus. Katra reize, kad satiekas mūziķi, kas savulaik spēlējuši "u.t.t.", ir iespēja atjaunot tās tradīcijas, kas pirms vairāk nekā divdesmit gadiem tika attīstītas un pilnveidotas.

Gaidāma kopspēle, improvizācijas un negaidīti mūziķu sastāvi. Uz skatuves kāps kluba "u.t.t." pamatsastāvs - Juris Kristons, Mārtiņš Burkevics, Egons Kronbergs kopā ar Gundaru Lintiņu. Viņiem pievienosies arī Ēriks Upenieks un Jānis Strazds, kā arī solisti Igo, Katrīna Dimanta un Atis Ieviņš. Būs arī pārsteigumi.

Ieeja pasākumā bez maksas. Vējturu nama sēdvietas būs pieejamas personām ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, un personu apliecinošu dokumentu. Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu