"Tizlenes" tuvojas. Publicēts svaigs jauniešu komēdijas "tizleris"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
"Tizlenes" Ēdnīcā
"Tizlenes" Ēdnīcā Foto: publicitātes

Ar jauna reklāmrullīša jeb "tizlera" izlaišanu iezīmējas mēnesis, līdz 27. augustā uz kino ekrāniem visā Latvijā nonāks Martas Elīnas Martinsones jauniešu komēdija "Tizlenes".

Skatītājiem video ir iespēja tuvāk iepazīt filmas galvenās varones – Sarmīti, Svetu un Katrīnu, kā arī detalizētāk ieskatīties filmas veidotāju stilizētajā 2000. gadu sākuma vidē. Tajā netrūkst ne tikšanās pie "Laimas" pulksteņa, ne kārtīga "mahača" jeb masu kautiņa. Vērīgākie noteikti pamanīs noslēpumainās dziedātājas Mandy Layne hitu "Break Your Chains", kas iekļauts arī filmas skaņu celiņā.

Video: Filmas reklāmas rullītis.

Par filmu: ir 1999. gads, tuvojas millenium svinības. Trīs devītklasnieces - Sarmīte, Sveta un Katrīna ir nolēmušas mainīt savu dzīvi un no klases apsmietākajām “tizlenēm” pārvērsties par skolas populārākajām meitenēm. Iedvesmojoties no Holivudas filmām un seriāliem, draudzenes nolemj, ka vienīgā izeja ir ierasties izlaidumā ar klases spicākajiem čaļiem. Taču, kad izfantazētie plāni gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes nedz laimi, nedz stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino.

Foto: Ieskats filmā "Tizlenes".

Jauniešu komēdijas galvenajās lomās iejutušās vidusskolas vecuma aktrises – Asnāte Sofija Rožkalne, Ludmila Karpova, Kartīna Dambeniece un Gerda Embure. Aktieru ansamblī ir arī pieredzējuši un plaši pazīstami aktieri – Guna Zariņa, Daiga Kažociņa, Ģirts Krūmiņš, Imants Strads, Marija Linarte, Inga Siliņa un Mārtiņš Kalita. Epizodiskas lomas tikušas arī šī laika populārās kultūras zvaigznēm, tostarp reperiem un sociālo tīklu platformu zvaigznēm Jānim Krīvēnam un Edgaram Bāliņam, kā arī reperei Viņa.

Filma veidota kopprodukcijā ar Čehiju, kur tā arī tiks izrādīta, dublēta čehu valodā. Filmas producents ir Guntis Trekteris, operators inscenētājs Aigars Sērmukšs (LGC), mākslinieks Aivars Žukovskis, grima māksliniece Tamara Koubova, kostīmu māksliniece Jūlija Volkinšteine un aktieru atlases režisore Gunita Groša.

Foto: Filmas ''Tizlenes'' filmēšanas aizkulises

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tizlenes (@tizlenes_filma)

“Tizlenes” ir režisores Martas Elīnas Martinsones debijas pilnmetrāžas filma. Filma saņēmusi Nacionālā Kino centra finansējumu. Filmas izplatītājs ir ACME Film Latvija.

Klik: Intervija ar režisori. 

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu