"Bērni jāmazgā tikai tad, kad redzat uz viņiem netīrumus." Mila Kunisa un Eštons Kučers šokē ar savas ģimenes paradumiem

Sejas.lv
"Bērni jāmazgā tikai tad, kad redzat uz viņiem netīrumus." Mila Kunisa un Eštons Kučers šokē ar savas ģimenes paradumiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 13
Foto: David J. Phillip/AP

Aktieru pāris Mila Kunisa un Eštons Kučers ir laimīgi divu bērnu vecāki. Pārim ir 6 gadus veca meita un 4 gadus vecs dēls. Laulātie nevilcinās dalīties ar detaļām par savu ģimenes dzīvi, lai gan daži pāra ieradumi šokējuši sabiedrību.

Nesen viesojoties kādā podraidē, kad saruna ievirzījās bērnu higiēnas tēmā, vecāki atklāja, ka katru dienu nemazgā bērnus ar ziepēm.

Podkāsta vadītāju Moniku Padmanu šokēja aktieru atzīšanās. "Es nespēju noticēt, ka esmu mazākumā! Kurš jums iemācīja nemazgāties?" viņa jautāja pēc tam, kad otrs podkāsta vadītājs Dakss Šepards piekrita, ka arī viņš ikdienā nelieto ziepes.

Kunisa nolēma komentēt savu nostāju, sakot, ka bērnībā viņas mājā nebija karstā ūdens, tāpēc viņai nebija iespējas katru dienu mazgāties dušā. Kļūstot par māti, aktrise savus ieradumus nemainīja: "Kad bērni bija pavisam mazi, es arī viņus katru dienu nemazgāju. Es nekad neesmu bijis tas vecāks, kurš mazgā jaundzimušos," sacīja Kunisa.

Eštons Kučers atbalstīja savu sievu: "Bērni jāmazgā tikai tad, kad redzat uz viņiem netīrumus. Pretējā gadījumā tam nav jēgas. Pēc statistikas datiem, pārāk bieža mazuļu mazgāšana ar ziepēm var sausināt viņu ādu."

Saskaņā ar portāla "People" datiem Amerikas Dermatoloģijas asociācijas akadēmija uzskata, ka bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem nav nepieciešams katru dienu mazgāties ar ziepēm, pietiek ar to, ka tas tiek darīts vismaz vienu vai divas reizes nedēļā.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu