"Tagad būvējam otro posmu." Saulietis un Timma atkal kopā

Sejas.lv
"Tagad būvējam otro posmu." Saulietis un Timma atkal kopā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Hokejists Kaspars Saulietis izdevuma "Klubs" augusta numurā pastāstīja par savām attiecībām ar influenceri Sanu Timmu.

Runas par Saulieša un Timmas attiecībām uzplauka 2020. gada sākumā - neilgi pēc tam, kad tika šķirta hokejista laulība ar viņa divu meitu mammu Katrīni Saulieti. Tiesa, pērnā gada nogalē Sana Timma paziņoja, ka abi ar Saulieti ir tikai draugi un nopietnas attiecības viņa nemeklē.

Nu Saulietis intervijā "Klubam" atklāj, ka abi atjaunojuši draudzību. "Mums bija pirmais attiecību posms, tad pašķīrāmies, bet tagad būvējam otro posmu. Mēs to pārāk neafišējam.

Kad precēsimies, gan par to uzzinās," tā sportists.

Tāpat viņš izteicās par atšķirībām pirmajās un otrajās attiecībās: "Pirmās attiecības tomēr ir rozā briļļu mīlestība. Tu mīli, neredzot mīnusus, un visu pieņem. Otrā mīlestība ir citāda. Pirmajās attiecībās kāda no pusēm tomēr pieder otram, un agri vai vēlu var pienākt krīze, kurā cilvēks saprot, ka ir dzīvojis otra dzīvi un beidzot arī pats grib attīstīties. Otrajās attiecībās partnerība ir izteiktāka – abi zina, kādas kļūdas pieļāvuši pirmajās attiecībās, un negrib tās pieļaut atkal."

Arī šīs ir Sanas Timmas otrās nopietnās attiecības - iepriekš viņa bija laulībā ar basketbolistu Jāni Timmu, un abiem ir kopīgs dēls.

Pilnu interviju ar Kasparu Saulieti lasiet žurnāla "Klubs" augusta numurā!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu