Dāvids atgriežas TV ekrānos jaunā modes šovā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Dāvids
Dāvids Foto: publicitātes

17. augustā kanālā TV3 un televīzijā Go3 pirmizrādi piedzīvos jauns modes šovs “Modes skrējiens”. ​Šovā sacentīsies trīs dalībnieki, kuriem būs jāsapošas kādam saviesīgam pasākumam, izmantojot kopīgu budžetu – 1000 eiro. Dalībnieku sniegumu vērtēs un komentēs modes eksperti – Dāvids un Anita Altmane.

Jaunajā TV3 un Go3 modes šovā “Modes skrējiens” sacentīsies trīs atraktīvi, spilgti un stilīgi dalībnieki, pošoties kādam modes notikumam. Dalībniekiem jāsapucējas pasākumam būs vien pāris stundu laikā, turklāt ne vien atrodot īsto tērpu, bet arī parūpējoties par frizūru un grimu. Lai uzpostos pasākumam, tiek atvēlētos kopīgs budžets – 1000 eiro, kas jāsadala saviem spēkiem. Ja kāds dalībnieks jau ir paspējis visu summu iztērēt, tad cits paliek bešā, tādēļ šovā valdīs azarts un sacensības gars! Noslēgumā dalībnieki dosies uz “mēles”, prezentējot savu tēlu modes ekspertiem Anitai Altmanei un Dāvidam.

Anita Altmane un Dāvids
Anita Altmane un Dāvids Foto: Publicitātes foto

Anita Altmane ir modes māksliniece, viena no vadošajām stilistēm Latvijā. Ieguvusi augstāko izglītību modes dizainā un maģistra grādu radošo industriju menedžmentā, studējot Latvijā un Anglijā, bijusi žurnāla “Pastaiga” modes redaktore. Anita dalībniekus vērtēs kopsakarībās ar pasākuma tēmu, neaizmirstot par aktualitātēm, laikmetīgo modes tēla traktējumu un “veselo saprātu”.

Dāvids ir radījis vairāk nekā 50 tērpu kolekcijas, ieguvis starptautiskus apbalvojumus, veidojis individuālu stilu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Piedalījies vairākos TV projektos un teātra izrādēs. Dāvids sola, ka šovā dalībniekus vērtēs ļoti individuāli, gan izvērtējot to, cik veiksmīgi piemeklēts tērps konkrētajam pasākumam, gan to, kā dalībnieks spēj to iznest.

Uzvarētāju noteiks gan modes eksperti, gan paši dalībnieki, izsakot savu vērtējumu par tērpiem. Uzvarētājs saņem dāvanu karti no iepirkšanās un izklaides centra “Akropole”.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu