Straumēšanas platformās pieejams filmas "Tizlenes" skaņu celiņš

TVNET
Straumēšanas platformās pieejams filmas "Tizlenes" skaņu celiņš
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Tizlenes"
"Tizlenes" Foto: publicitātes

Atzīmējot jau otro "Tizleņu" nedēļu kinoteātros visā Latvijā, filmas radošā komanda ir sagatavojusi mazu muzikālu dāvanu gan tiem, kas jau labu laiku nespēj izmest no galvas lipīgās dziesmas, gan tiem, kuri vēlas pirms seansa noskaņoties uz īstā #girlpower un #millenium viļņa.

Skaņu celiņā dzirdama jauna mūzika no Sniedzes Prauliņas, Edgara Šubrovska, Arstarulsmirus, kā arī īpaši filmai radītas apvienības "Pirmā divīzija". 

Noklausies!

Šobrīd filmas cienītājiem ir pieejams arī īsts “atgriežos skolā” komplekts – sadarbībā ar "Zvaigzne ABC" ir izveidotas klades ar filmai atbilstošu vizuālo noformējumu, kā arī t-krekli no veikala "Vaira vīksne", kuri noteikti neatstās vienaldzīgus simpātiskākos klasesbiedrus arī 20 gadus pēc izlaiduma.

Jauniešu komēdija, kas savu pirmizrādi piedzīvoja 25. augustā, ir kino un teātra režisores Martas Elīnas Martinsones debijas pilnmetrāžas filma, kas ieturēta komēdijas žanrā un 2000. gadu estētikā. "Tizlenes" vēsta par trīs draudzeņu – Sarmītes, Svetas un Katrīnas – piedzīvojumiem 2000. gada priekšvakarā. Trijotne ir nolēmusi mainīt savu klases "tizleņu" statusu un pabeigt 9. klasi "stilīgo statusā".

Foto: Filmas "Tizlenes" pirmizrāde.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu