Vīrs izlamā Magoni no panckām par nekārtību mājās

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums

Neslēpjoties no STV Pirmā! šova "Slavenības. Bez filtra" kamerām, Magone Šutoviene pamatīgi saplūkusies ar savu vīru Žani. 

Pāris sakašķējušies telefonsarunas laikā. Atgādinām, ka pāris ikdienā nedzīvo kopā - Magone rūpējas par "Avotiņu" saimniecību, bērniem, kā arī dārzu un neskaitāmiem dzīvniekiem, pa vidu visam vēl filmējoties šovā, bet Žanis strādā un dzīvo Smiltenē. "Tie ir normāli telefona zvani mūsu attiecībās - kaut kādi uzbraucieni, toņa maiņas, skaļāki izteicieni un apvainojumi," neslēpj Magone.

Magones vīrs ķīviņā pa telefonu pauda neapmierinātību ar to, ka, atgriežoties mājās pēc garas darba nedēļas, viņu sagaida nelaipna sieva, kura turklāt, viņaprāt, nav pienācīgi apkopusi māju un bērnus, tā vietā īsti neko nedarot.

"Tev vajag VĒL brīvo laiku? [..] Tas nav darbs, tu sēdi mājās. [..] Ja tu saki, ka tu strādā, tad mājai jābūt tīrai, paskaties, kā citas ģimenes dzīvo," dusmojas Žanis.

Magone nesaprot, kāpēc vīra darbs Smiltenē skaitās īsts darbs, turpretī viss, ko viņa dara mājās, ir "atpūta". "Protams, mani tas pazemo, ka jāklausās lekcijas būtībā par neko. Nevietā un nelaikā. Nu, tas galīgi nav tas, ko es gribētu dienas vidū dzirdēt. Ja uz tevi bļaustās un pārmet, tad priekš kam visas tās lišķības par mīļo sieviņ..." nosaka Magone, piebilstot, ka viņas darbs netiek cienīts, kaut arī tas tāpat lauž kaulus.

"Ir viens foršais Žanis TV kamerās, ko visi mīl, bet tad ir otrs Žanis, kas ir man ikdienā, ko jūs, cilvēki, nezināt, - bez filtriem manās mājās," komentēja sieva.

Strīda karstumā no Magones pat izskanēja arī šāda frāze: "Bet kurš šķiras, tu vai es, vai ko mēs darām tālāk?"

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu