ISSP skola piedāvā komerciālās fotogrāfijas meistarklašu rudens ciklu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Jānis Deinats
Jānis Deinats Foto: Ģirts Raģelis

Fotogrāfijas izglītības platforma ISSP Skola piedāvā komerciālās fotogrāfijas meistarklašu cikla jauno sezonu, kurā padziļinātu izpratni par dažādiem fotogrāfijas un video radošajiem un praktiskajiem aspektiem sniegs nozares profesionāļi – Reinis Traidās, Māris Ločmelis, Jānis Deinats un Elena Kononova. Rudens ciklā meistarklases notiks četrās sestdienās, un tajās aicināti piedalīties profesionāli fotogrāfi, kā arī tie, kuri vēlas saistīt savu karjeru ar šo nozari.

ISSP Komerciālās fotogrāfijas meistarklases norisinās kopš 2019. gada, sniedzot dalībniekiem iespēju papildināt savas profesionālās prasmes, uzlabot attēlu uzņemšanas iemaņas, vienlaikus attīstot radošo vīziju un ieguldot karjeras attīstībā. Atšķirībā no mūsdienās iecienītās pašmācības internetā, meistarklases klātienē ļauj paplašināt kontaktu loku, iepazīties ar jauniem domubiedriem, kā arī ielūkoties industrijas profesionāļu darba aizkulisēs un saņemt atbildes uz jautājumiem.

Četru meistarklašu cikls sāksies 18. septembrī ar komerciālo video režisora, operatora un pēcapstrādes speciālista Reiņa Traidās meistarklasi, kurā viņš dalībniekus izvedīs cauri galvenajiem tehniskajiem un radošajiem izaicinājumiem, ar ko jāsaskaras fotogrāfiem, pārejot no statiska uz kustīgu attēla formātu. Meistarklases otrajā daļā notiks praktisks paraugdemonstrējums portreta un intervijas filmēšanā, gaismošanā un skaņošanā.

Foto: Māris Ločmelis

9. oktobrī meistarklase notiks pie viena no Latvijas pazīstamākajiem reklāmas fotogrāfiem – Māra Ločmeļa, kurš demonstrēs, kā norit darbs viņa studijā un sniegs iespēju ieskatīties šī procesa aizkulisēs. Meistarklasē Ločmelis dalīsies profesionālajās zināšanās un prasmēs, kas noderēs produktu fotosesiju organizēšanā. Dalībnieki uzzinās, kā izprast fotografējamo objektu un kā parādīt to, tiešā un pārnestā nozīmē, vislabākajā “gaismā”. Meistarklases otrajā daļā notiks praktiski fotosesiju demonstrējumi un kopīga procesa un rezultātu izvērtēšana.

6. novembrī meistarklasi “Portrets vidē” vadīs pieredzes bagātais fotogrāfs Jānis Deinats, kurš fokusēsies uz portreta fotogrāfiju un cilvēka un vides mijiedarbību. Meistarklasē viņš atklās, kā fotosesijas vides ierobežojumus izmantot savā labā, cik daudzveidīgu rezultātu iespējams panākt pat šķietami vienkāršos apstākļos, kā veidot komunikāciju ar modeli un atrast savu vizuālo valodu un darbības veidu. Meistarklases laikā notiks fotosesija, sniedzot dalībniekiem iespēju pašiem izmēģināt dažādas pieejas un tehniskos uzstādījumus, paralēli vērojot, kā to dara meistars

Foto: Elena Kononova

Cikls noslēgsies 27. novembrī, kad retušētāja, studijas “Bespoke Pixel” līdzdibinātāja Elena Kononova dalīsies ar atziņām, kas uzkrātas, vairāk nekā 10 gadus strādājot ar komercfotogrāfijas pēcapstrādi. Dienas gaitā dalībnieki varēs izsekot retušas pamatprincipiem, izmantojot konkrētas kampaņas piemēru un analizējot labojumus katrā tās posmā. Meistarklases praktiskajā daļā tiks izskatīti dalībnieku iesniegtie attēli un notiks kopīga kļūdu labošana.

Meistarklases notiks sestdienās Rīgas centrā, ISSP telpā Berga Bazārā. Ločmeļa meistarklase norisināsies fotogrāfa studijā Āgenskalnā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu