Dziedātāja MakSim pēc izrakstīšanas no slimnīcas pārbiedē fanus ar kalsnumu

Sejas.lv
Dziedātāja MakSim pēc izrakstīšanas no slimnīcas pārbiedē fanus ar kalsnumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Dziedātāja MakSim (Maija Abrosimova) vietnē "Instagram" dalījusies ar sirsnīgām fotogrāfijām, kurās fani pamanījuši viņas ķermeņa izmaiņas.

38 gadus vecā dziedātāja vairāk nekā mēnesi atradās komā pēc tam, kad tika hospitalizēta ar smagu pneimoniju. Nu dziedātāja vietnē "Instagram" publiskojusi sirsnīgas fotogrāfijas, kurās redzama kopā ar meitu. 

Pirmajā fotogrāfijā MakSim, tērpusies viscaur baltā, ir apsēdusies uz šūpolēm, un meita sniedz viņai sirsnīgu buču uz vaiga. Otrajā fotogrāfijā abām dāmām pievienojas balts sunītis. Sekotāji komentāros izteica komplimentus, taču daži bažījās par sievietes kalsnumu. 

"Tik tieva kā porcelāna lelle", "Jūs izskatāties tik trausla" - rakstīja fani. Pēc zvaigznes teiktā, viņa sver vien 43 kilogramus, bet ātri pieņemas svarā un atlabst.

Jau vēstījām, ka dziedātāja jūnija vidū tika hospitalizēta ar smagu pneimoniju un nedēļu pēc tam ievietota mākslīgā komā. Lai arī pneimonija ir viena no Covid-19 izraisītajām komplikācijām, Krievijas medijos nav lasāms, ka dziedātāja ar to būtu inficējusies.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu