Koncertzālē "Palladium" uzstāsies kanādiešu rokgrupa "Billy Talent"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Billy Talent"
"Billy Talent" Foto: publicitātes

Viena no spēcīgākajām kanādiešu rokgrupām "Billy Talent" pirmo reizi viesosies Latvijā un nākamvasar 15. jūnijā uzstāsies koncertzālē "Palladium". Grupa Rīgā viesosies sava jaunākā albuma "Crisis Of Faith" ietvaros, kurš pie klausītājiem nonāks nākamā gada 21. janvārī.

"Billy Talent" ir novērtēta kā 27. no labākajām kanādiešu grupām un ir starp 10. komerciāli visveiksmīgākajām pārdotajām kanādiešu grupām. Kanādas roka radio viņi ir ieguvuši trīs nr. 1 hitus, kuri 20 nedēļas pēc kārtas saglabāja pirmo pozīciju topā – sešus Top 5 hitus un sešus Top 10 hitus. Ar vairāk nekā 1 miljonu pārdotu albumu kopiju Kanādā un vairāk nekā 3 miljonu starptautiskā mērogā grupa turpina iekarot mūzikas albumu topu virsotnes.

Grupas debijas albums “Billy Talent” tika izdots 2003. gada rudenī. Ar hitiem “Try Honesty”, “The Ex”, “River Below” un “Nothing to Lose” albums sasniedza Kanādas albuma topa 6. vietu un trīskāršu platīna statusu, kā rezultātā tika saņemtas arī divas prestižās "Juno" balvas – “Gada labākais albums” un “Gada labākā grupa”. Arī grupas nākamie albumu nākamie turpinājumi “Billy Talent II” & “Billy Talent III” ir saņēmuši trīskāršu platīnu statusu. Grupas nesenākais 2016. gadā izdotais albums “Afraid of Heights” debitēja mūzikas albumu topā pirmajā vietā ne tikai Kanādā, bet arī Vācijā, Šveicē un Austrijā.

Kopumā "Billy Talent" ir saņēmusi 7 prestižās “Juno” balvas un 23 nominācijas. Kā arī 10 “Much Music Video” balvas no 32 nominācijām, kas ierindojis grupu starp visvairāk nominētajām grupām “Much Music Video Award” balvu vēsturē.

“Reckless Paradise”, “Beg To Differ (This Will Get Better)”, “Forgiveness I+II” un jaunākā “End of Me” ir dziesmas no grupas sestā albuma “Crisis Of Faith”. Jautāts par to, ko klausītāji var sagaidīt no jaunā albuma, grupas solists Bens komentēja: “Mēs šajā ierakstā demonstrēsim sarežģīto, daudzslāņaino visumu, kas ir "Billy Talent", jo katra albuma dziesma ir atšķirīga no iepriekšējās, tomēr vienlīdzīgi svarīga un spēcīga. Šis ir labākais materiāls, pie kā esam strādājuši, un ar to ļoti lepojamies.”

Grupas jaunākais albums pie klausītājiem nonāks nākamā gada sākumā, 21. janvārī.

Biļetes “Biļešu servisa” tīklā pieejamas jau no piektdienas, 24. septembra, plkst. 12.00.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu