Jaunajā "Singapūras satīna" klipā Eirovīzijas zvaigzne Samanta Tīna

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 8
Samanta Tīna
Samanta Tīna Foto: publicitātes

Grupa "Singapūras satīns" laidusi klajā dziesmu "Plāksteris" kopā ar Eirovīzijas zvaigzni - dziedātāju Samantu Tīnu. Dziesma ņemta no oktobrī gaidāmā "satīna" studijas albuma "Stonks".

Dziesmas vēstījums ir par mīlestību un tās sāpēm, kuras šķietami var veldzēt “plāksteris”.

"Mūsuprāt, ar dziesmu var rezonēt jebkurš cilvēks, kurš piedzīvojis to sajūtu, kad pēc ilgstošākām attiecībām meklē mierinājumu, meklē patvērumu, meklē "plāksteri" savām brūcēm. Mēs meklējam kaut ko, kas aizvietos to vientulības sajūtu – adrenalīnu un kaisli, kas palīdzēs aizmirsties. Tad mēs uz īsu brīdi gūstam apmierinājumu un “plāksteri” aizmetam, aizmirstot, ka arī “plāksteriem” ir jūtas un viņi ir tādi paši cilvēki kā mēs,” teikts grupas preses paziņojumā. 

Dziesmas autori ir Kārlis Zenne, Jānis Krīvēns un Toms Griģis, to producējuši TAIS, rolands če un DJ Rudd.

"Ja man kāds gadu atpakaļ būtu teicis, ka man būs singls kopā ar "Singapūras satīnu", es noteikti to uztvertu kā labu joku. Gads ir pagājis, tas ir noticis, un man pašai par pārsteigumu tas nav joks.

"Singapūras satīns" ir mūsdienīga un aktuāla apvienība. Muzikālajā stilā un savās izpausmes veidā tā ir pilnīgi pretējs man, un tieši tas mani uzrunāja - iespēja apvienot šķietami neapvienojamo, lauzt stereotipus un radīt ko pilnīgi jaunu. Tas ir izdevies un esmu ļoti gandarīta, ka piekritu būt daļa no "Plākstera"," par dalību dziesmā stāsta Samanta Tīna.

Dziesmas “Plāksteris” mūzikas video tapis sadarbībā ar “Singapūras satīna” ilggadējiem draugiem, studiju Film Naked. Mūzikas klipa režisore ir Sin Popena, producente Ināra Šum, operators Ritvars Bluka. 

Noskaties video!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 8
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu