Vīrs prasa Magonei naudu par savu bērnu pieskatīšanu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Magones Šutovienes dzejas grāmatas "Magoņu atklāsmes" atklāšanas svētki
Magones Šutovienes dzejas grāmatas "Magoņu atklāsmes" atklāšanas svētki Foto: Dmitrijs Suļžics / f64

"Kamēr es Rīgā, Žanis pieskata mazos bērnus un grib, lai samaksāju viņam par to," atklāj skatītāju iemīļotā personība Magone Šutoviene, kuras nedienām ar vīru var sekot līdzi  šovā "Slavenības. Bez filtra".

Vienā no jaunakajām "Slavenības. Bez filtra" sērijām fitnesa entuziaste Olga Kambala uzaicināja šova "veterāni", laucinieci Magoni Šutovieni atbraukt ciemos uz Rīgu.

Olga uzdāvināja kolēģei smaržas, iesēdināja vīra uzdāvinātajā džipā, lai vestu vispirms pie frizieres, bet pēc tam uz smalku restorānu. Dāmas pēc tikšanās secināja, ka abām ir ļoti daudz heiteru, taču Kambalai ir krietni lielāka pašapziņa.

"Olga ir pilsētniece, kas pieradusi pie savas dzīves, bet es te atnācis fenomens no laukiem. Šai acis kātos. Kā tad tā, kā tad šitā, vai tiešām tā ir vai pasakas stāsti. Es reāli saku, kā ir - bez smaida. Tāda tā dzīve man ir. Kamēr es Rīgā, Žanis pieskata mazos bērnus un grib, lai samaksāju viņam par to. Viņš man ir teicis, ka aukle neaudzinās mūsu bērnus," jaunajai draudzenei izstāstīja Magone.

Kambalas viedoklis par šo neparasto situāciju ir šāds: "Viņam varbūt vienkārši skauž, ka tu pašlaik materiālajā ziņā esi veiksmīgāka un pieprasīta. Starp citu, varbūt baidās, ja palaidīsi viņu vaļā, tad pie tevis cilvēki nāks bariem - tu taču normāla sieviete esi. Tās ir tikai manipulācijas no viņa puses."

Olga piebilda arī to, ka, satiekot Magoni, uzreiz sāka krist acīs zemais pašvērtējums: "Bet viņai var viņu pacelt. Man šķiet, ka šo pašvērtējumu ir pazeminājuši viņas vīrieši. Viņa, piemēram, visu laiku prasa piedošanu par tādām lietām, par kurām nav jāprasa piedošana. Es tur tāda, es tur šitāda - runā par sevi negatīvi. Ar to ir jāstrādā. Jālabo."

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu