Alise Haijima pirms dalības mīlas šovā bija saderinājusies un gatavojās precībām

Sejas.lv
Alise Haijima pirms dalības mīlas šovā bija saderinājusies un gatavojās precībām
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Dziedātāja Alise Haijima jaunajā iepazīšanās šovā "Mīla kemperī" pēc došanās ceļā meitenēm atklāja kādu noslēpumu - vēl nemaz nav apritējis gads, kopš tika bildināta saulrietā kalna galā.

Drīz vien pēc šī nopietnā soļa izira viņas un mīļotā vīrieša divus gadus ilgās attiecības, atstājot vien konfliktus. "Mēs izšķīrāmies salīdzinoši nesen. Es pat domāju - braukt vai nebraukt. Ja tu brauc uz iepazīšanās šovu, tad savā ziņā tas ir viss - iepriekšējās attiecības ir beigušās," atzina Alise.

"Ak dievs, pat gads nav apritējis, un es jau esmu šajā šovā, bet dzīvei tomēr ir jākustas uz priekšu. Es savā ziņā atbraucu, lai pārliecinātos, vai man tas cilvēks tiešām vajadzīgs manā dzīvē. Es esmu priekš sevis jau to izdomājusi, tomēr nevaru vēl saņemties. Viņš zina, ka es filmējos raidījumā, taču ne to, ka tas ir iepazīšanās šovs. Mums pašlaik ir ļoti sliktas attiecības - nenormāli sastrīdējāmies un viņš mani pilnīgi visur nobloķēja," stāsta dziedātāja.

"Tas, ka Alise ir nesen šķīrusies, man neko nenozīmē, jo tā ir viņas privātā dzīve, kas notikusi pirms tam. Ja reiz viņa ir šeit, tad viņa ir gatava kaut kam jaunam," saka metālapstrādes eksperts Rūdolfs, kuru Haijima izvēlējās kā savu pirmo kompanjonu ceļojumā.

Ugunsdrošības speciāliste Ivita, kura apprecējās 25 gadu vecumā, bet nu atkal ir brīvas sievietes statusā, notiekošo komentē šādi: "Manuprāt, izšķīrušies cilvēki nevar būt atvērti jaunām attiecībām, jo tā ir tāda ielāpu likšana pa virsu tam, kas ir noticis. Tā ir tikai sevis apliecināšana, ka esi gatavs kaut kam jaunam, bet, ja tu par to cilvēku visu laiku runā un atsaucies uz viņu, tad neesi vēl gatavs attiecībām."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALISE HAIJIMA Official (@alise_haijima)

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu