Slavena modele apsūdz hita "Blurred Lines" izpildītāju seksuālā uzmācībā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Amerikāņu supermodele Emīlija Ratajkovski apgalvo, ka piedzīvojusi seksuālu vardarbību 2013. gadā, filmējot dziesmas "Blurred Lines" videoklipu.

Savā topošajā grāmatā 30 gadus vecā Ratajkovski apsūdz dziedātāju Robinu Tiku par grābstīšanos gar viņas krūtīm bez viņas piekrišanas. 

Grāmatā "Mans ķermenis" ("My Body") modele apgalvo, ka Tiks filmēšanas laukumā esot ieradies nedaudz iedzēris: "Pēkšņi kāds no aizmugures iegrābās manās kailajās krūtīs. Es pagriezos un ieraudzīju Robinu Tiku."

Modele videoklipā filmējās kopā ar Tiku, mūziķi Farelu Viljamsu un reperi TI.

Videoklipa režisore Diāna Martele izdevumam "The Sunday Times" atklāj, ka atminas notikušo incidentu. "Es atceros to brīdi, kad viņš sagrāba viņas krūtis," norāda režisore, piebilstot, ka Tiks vēlāk atvainojies. 

Dziesma "Blurred Lines" iekaroja mūzikas topus 2014. gadā. Gadu vēlāk Losandželosas tiesa atzina dziesmu par soulmūzikas dziedātāja Mārvina Geija skaņdarba plaģiātu. Tiesa nolēma, ka Tikam un Viljamsam Geija ģimenei jāizmaksā kompensācija 7,3 miljonu ASV dolāru apmērā, kas veido gandrīz pusi no "Blurred Lines" nopelnītās autortiesību atlīdzības.

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu