Dzelzītis no šova izmet Līgu, kura citu dalībnieci nosauca par stulbu

Sejas.lv
Dzelzītis no šova izmet Līgu, kura citu dalībnieci nosauca par stulbu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Realitātes šova "Randiņš ar Dzelzīti" 10. sērijas izskaņā tika nolemts, ka par Dzelzīša sirdi turpinās cīnīties vien divas dalībnieces, trešajai tiekot izbalsotai par noteikumu pārkāpšanu un citas kolēģes apsaukāšanu. 

39 gadus vecā Līga un 23 gadus vecā Doloresa kopš pirmās dienas, kad viņām pievienojās 28 gadus vecā valmieriete Baiba, nekautrējās viņu skaļi apsaukāt.

Arī jaunākajā sērijā pēc atgriešanās no randiņa ar Dzelzīti Baiba no kolēģēm saņēma negācijas. 

"Kas tas bija?!" meitenēm vaicāja Dzelzītis, kurš sākotnēji smējās par radušos situāciju, bet pēc tam metās aizstāvēt Baibu, abas dāmas iegrūžot baseinā. "Man nelikās kaut kā tā korekti, ka par otru cilvēku tā saka. Es jau ātri aizeju pa gaisu, kaut kur pa pieskari. Mani diezgan viegli izprovocēt ir," atzina Dzelzītis.

Iekrītot baseinā, Līga palika bez maskas, taču noteikumi paredz, ka Dzelzīša klātbūtnē bez aizsegtas sejas nedrīkst atrasties. 

Dzelzītis vēlāk izbalsošanā lēma, ka šovs jāpamet tieši Līgai. "Līga sajauca kārtis. Ar viņu bija jautri kopā, (..) bet ja vairākas reizes kādu nosauc par stulbu, nav feini." Tāpat Dzelzītis norādīja, ka Līga pēc iekrišanas baseinā nesteidzās uzlikt masku. "Noteikumi arī ir noteikumi."

Šī nav pirmā reize, kad dalībnieci izbalso tādēļ, ka viņa Dzelzīša klātbūtnē atrodas bez maskas. 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu