"Kriminālās ekselences fonda" komanda meklē aktierus jaunai filmai par "mentiem un bandītiem"

TVNET/LETA
"Kriminālās ekselences fonda" komanda meklē aktierus jaunai filmai par "mentiem un bandītiem"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Tumšzilais evaņģēlijs/Facebook

Kriminālkomēdijas "Kriminālās ekselences fonda" komanda veido jaunu filmu "Tumšzilais evaņģēlijs", informēja komandas pārstāvis Sergejs Timoņins.

Viņš pavēstīja, ka filmas ieceres autors, režisors un scenārists ir Oskars Rupenheits, kurš bija arī "Kriminālās ekselences fonda" režisors un scenārija autors. Pēc Timoņina paustā, lai arī pēc "Kriminālās ekselences fonda" panākumiem cilvēki interesējās un jautāja par otro filmas daļu, tomēr tēmas un idejas, kuras tobrīd interesēja režisoru, viņš bija ielicis "Kriminālās ekselences fondā".

"Režisora ieskatā, otrā daļa nebūtu nekas cits, kā vien pirmās daļas panākumu ekspluatācija, tāpēc var teikt, ka "Tumšzilais evaņģēlijs" ir režisora un scenārija autoru interesējošās tēmas iztirzājums. Tādā veidā izkristalizējās ideja par citādāku filmu," sacīja filmas komandas pārstāvis.

Viņš atzīmēja, ka filmas "Tumšzilais evaņģēlijs" darbība norisinās Rīgā, pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados un neilgi pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas. "Kriminālās ekselences fonda" komandas pārstāvis uzsvēra, ka filmas stāsts ir izdomāts, taču tas ir balstīts uz patiesiem notikumiem.

Timoņins norādīja, ka stāsts vēsta par "mentiem" un bandītiem nemiera pilnajos laikos, bet galvenais varonis ir kāds jauns izmeklētājs, kurš pamazām sāk izmantot apšaubāmas metodes labu darbu veikšanai un nemaz nepamana, ka uz viņa tīrās morāles sāk parādīties netīras sirdsapziņas traipi.

Jautāts, kāds ir filmas budžets, "Tumšzilā evaņģēlija" komandas pārstāvis norādīja, ka filma tiks veidota no privātiem līdzekļiem, tomēr, ja ir kāds labvēlis, kurš vēlas filmai finansiāli palīdzēt, tad droši var sazināties ar filmas komandu.

Timoņins pavēstīja, ka patlaban tiek meklēti aktieri., Viņš pauda vēlmi, lai kinolentē filmētos cilvēki, kuri nav jomas profesionāļi. "Mēs meklēja cilvēkus, kuri ar maksimāli spilgtu ārieni varētu startētu un atrast viņiem ideālo lomu," akcentēja "Kriminālās ekselences fonda" komandas pārstāvis.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu