Izskan runas par divu aktrišu atbrīvošanu no Latvijas Nacionālā teātra

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA/TVNET kolāža

Lomām, kurās Nacionālā teātra izrādēs iejutušās aktrises Marija Bērziņa (41) un Zane Jančevska (57), tiekot gatavotas aizstājējas, liecina izdevuma "Kas Jauns?" rīcībā esoša informācija.

Teātrim pietuvinātas personas runā, ka Jančevskas un Bērziņas vietā šajā sezonā tiekot meklētas citas aktrises. Kā iespējamais iemesls tiek minēts šo aktrišu nevēlēšanās vakcinēties.

Žurnāls "Kas Jauns" sazinājās ar Mariju Bērziņu un noskaidroja, ka viņas lomām cita aktrise meklēta netiekot. "Ir tikai viena izrāde, kurā es šobrīd nevaru būt. Ja tā īsi precizējam, man bija personīgi iemesli, kāpēc līdz noteiktam brīdim to nevarēju darīt [vakcinēties]," sacīja Bērziņa.

Savukārt aktrise Zane Jančevska, telefonsarunā izdzirdot jautājumu par vakcinēšanos, atbildēja, ka "nav laika šobrīd par to runāt", un sarunu beidza. No teātrim pietuvinātu cilvēku puses izskan informācija, ka Jančevskas lomas varētu pārņemt Daiga Gaismiņa.

Kā zināms, Latvijas Nacionālais teātris ir izvēlējies "zaļo politiku", kas nozīmē, ka ne tikai teātra skatītājiem, bet arī darbiniekiem ir jābūt vakcinētiem.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu