Magone šķiras no Žaņa un maina uzvārdu. Vai atkal būs Burka?

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Magone Liedeskalns
Magone Liedeskalns Foto: Ekrānuzņēmums

Šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone pēc laulībām ar vīru Žani bija pazīstama kā Magone Šutoviene, taču pēc vīra pārmetumiem par viņa dzimtas apkaunošanu un draudiem, kas izpaudās kā emocionāla vardarbība, Magone nolēmusi ne tikai likt punktu abu attiecībām, bet arī mest pie malas līdzšinējos uzvārdus un izraudzījusies jaunu.

Magone vēlas tikt godāta kā Liedeskalns, lai arī TV personības dzimtā vai draugu pulkā nav neviena ar šādu uzvārdu. Sieviete ir apņēmusies to mainīt oficiāli, tikai atliek vēl to nokārtot ar Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi. Tāpat viņa sākusi kārtot šķiršanos un konsultējas ar juristiem, kā to labāk risināt.

Magone stāstīja, ka nelokāmo uzvārdu Liedeskalns izvēlējusies par godu dzimtajai pusei: "Liedeskalns ir ļoti vēsturiska, sena kulta vieta Jaungulbenes pagastā, kas ir manas dzimtās mājas. Ar šo uzvārdu es vēlos izrādīt cieņu un pateicību. Tā ir mana dzimtā puse, no kuras man dažādu dzīves apstākļu dēļ nācās nelabprāt aiziet. Arī ne savas gribas dēļ es tur neesmu varējusi atgriezties."

Magone, kura ilgu laiku bija pazīstama kā Burka, stāsta, ka nevēlējās atkal būt saukta šajā uzvārdā, jo tam ir pārāk daudz negatīvas pieskaņas, piemēram, viņas dēlu skolā apceļ tā dēļ. Tāpēc sieviete vēlās pēc iespējas ātrāk sakārtot šo jautājumu, lai atvase varētu tikt pie viņas jaunā uzvārda. Turklāt pseidonīmu Liedeskalns viņa izmantojusi jau iepriekš - izdodot savus dzejas krājumus.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu