Jānis Krīvēns publiski izlamā tos, kuri nevakcinējas

"Singapūras satīns" mūziķis Jānis Krīvēns FOTO: Jānis Škapars/TVNET

"YouTube" raidījuma "Pāļa bazars" vadītājs un grupas "Singapūras satīns" mūziķis Jānis Krīvēns (Krivenchy) vietnē "Instagram" atklāja savu nostāju pret cilvēkiem, kuri izvēlas nevakcinēties. 

Vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos Jānis Krīvēns skarbi izteicās gan par gaidāmo "lokdaunu", gan par sabiedrības daļu, kura līdz šim nav vakcinējusies. 

"Es esmu aktīvi "Pāļa bazarā" kopš pavasara praktiski katrā epizodē promotējis vakcinācijas nepieciešamību, protams, arī n******s visu viņu kampaņu. Es domāju, ka tur ir pieļautas ekstremāli daudz komunikācijas kļūdas, par kurām mēs visi kopā tagad maksāsim, bet daudz kļūdas ir pieļautas arī no tiem cilvēkiem, kas "bišķiņ nogaidīs" un spītīgi negāja vakcinēties.

Antivakseri, variet iet visi d***t un n***j. Es jūtos konkrēti p******s, es domāju, ka tā jūtas daudzi citi cilvēki, kas novakcinējās un bija atbildīgi. Lūdzu, savācam kopā visu sūdu un aizejiet novakcinēties.

Nav tur nekāds čips iekšā, pats esmu divus šotus Pfizer dabūjis, viss baigi smuki un forši.

23

Brīva izvēle, tas viss ir baigi forši, bet jūsu "brīvā izvēle" ietekmē manu brīvību. Ja kaut kas ietekmē manu brīvību, es sāku palikt dusmīgs," skarbs bija Krīvēns.

Jau ziņots, ka no 21. oktobra līdz 15. novembrim noteikti īpaši stingri noteikumi Covid-19 izplatības ierobežošanai jeb stingrais "lokdauns", paredz Ministru kabineta apstiprinātie grozījumi ārkārtējās situācijas rīkojumā. 

Šajā periodā visi veikali, izņemot pirmās nepieciešamības, nestrādās un būs pieejami tikai paši nepieciešamākie pakalpojumi.

"Lokdauna" laikā tiks ieviesti pasākumi, kas maksimāli ierobežo cilvēku no dažādām mājsaimniecībām kontaktēšanos klātienē, lai mazinātu vēl lielāku veselības aprūpes sistēmas pārslodzi, būtiskus veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības ierobežojumus un nepieciešamību ieviest pacientu prioritizēšanu medicīniskās palīdzības sniegšanai.

Lai mazinātu nelegālu pulcēšanos privātos pasākumos, noteikts ierobežojums pamest dzīves vietu nakts laikā no plkst.20 līdz 5, paredzot tikai iespēju nokļūt uz un no darba vietas.

Ņemot vērā to, ka arī izglītības iestādes ir nozīmīgs faktors Covid-19 izplatības ķēdē, uz laiku tiks pārtraukts arī klātienes vispārējās izglītības process. Klātienes izglītības atjaunošana tiek plānota pakāpeniski, no šī gada 1.novembra, atsākot klātienes mācības 1.-3. klasē.

Tāpat līdz 15. novembrim atceltas visas interešu izglītības nodarbības un ārpusklases pasākumi. Bērnudārzos paredzēts saglabāt tikai tā saukto dežūrgrupu darbību bērniem, kuru vecāki strādā klātienē kādā kritiski nepieciešamajā darbavietā. Profesionālā un augstākajā izglītībā mācību procesam jānotiek attālināti.

Līdz 15. novembrim aizliegti jebkādi privāti pasākumi, neorganizēta cilvēku pulcēšanās vairāk kā vienas mājsaimniecības ietvarā, arī pulcēšanās piketos, sanāksmēs un tamlīdzīgos pasākumos, tāpat tiks apturēta jebkādu klātienes pakalpojumu, kas nav vitāli nepieciešami, sniegšana un mazāk nozīmīgu preču tirdzniecība klātienē, saglabājot tikai pirmās nepieciešamības preču tirdzniecību. Aizliegti arī inventāra nomas pakalpojumi, kas saistīti ar sportu, atrakcijām un izklaidi, izņemot darba instrumentus un inventāru, kā arī transportlīdzekļu nomu.

Izņēmumi attiecībā uz pulcēšanas aizliegumu ir saglabājami tādos neatliekamajos gadījumos kā, piemēram, bēres un kristības neatliekamajos gadījumos, kad minimālā pulcēšanās ir absolūti nepieciešama, saglabājama iespēja divu mājsaimniecību ietvaros pulcēties līdz 20 personām, neskaitot ar rituālu organizēšanu saistītās personas. Bēres ir organizējamas tikai ārā.

Tāpat rīkojumā noteikts, ka vienā automašīnā drīkst atrasties ne vairāk kā divas personas, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi, izņemot kritiski svarīgo dienestu darbiniekus, kas pārvietojas automobilī darba pienākumu veikšanai.

Uz augšu
Back