"100. debija" piedāvā jaunu dziesmu "Satelīts"

TVNET
"100. debija" piedāvā jaunu dziesmu "Satelīts"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"100. debija"
"100. debija" Foto: publicitātes

25. oktobrī grupa "100. debija" publicē savu jaunāko singlu "Satelīts". Tas ir jau otrais abu grupas dalībnieku - Ginta Stankeviča un Agra Semēvica publicētais kopdarbs šajā gadā.

Pirms nepilniem trijiem mēnešiem pirmizrādi piedzīvoja dinamiskā un deju mūzikas stilistikā ieturētā dziesma "Aizvējā", bet šodien dueta vēstījums ir romantiski mierpilns.

Dziesmas "Satelīts" mūzikas autors un studijas producents ir Gints Stankevičs, savukārt Agris Semēvics tradicionāli ir dziesmas teksta autors un vadošais vokāls ierakstā. Vienlaikus ar jaunā singla pamatversiju radīti arī divi dziesmas remiksi. Par tiem grupa patiesi pateicīga ir Latvijā populārajam dīdžejam un mūzikas producentam, vairāku patiešām leģendāru pašmāju dziesmu remiksu autoram Robertam Lejasmeijeram, kā arī radoši ražīgajam un daudzu pazīstamu latviešu dziesmu remiksētājam Mart Inc. jeb Mārtiņam Pīzelim.

""Satelīts" zināmā mērā stilistiski un emocionāli sasaucas ar "100. debijas" agrīno daiļradi. Tas ir stāsts par lielu pilsētu, kura mierpilnā harmonijā iegrimst vakara gaismās, namu logos iedegtajām spuldzēm tēlaini ļaujot veidot galaktikas. Un arī virs pilsētas ir galaktikas ar miljoniem zvaigžņu debesīs. Tajās pa laikam aizslīd kāds satelīts. Pat divi," dziesmu komentē Semēvics.

Noklausies jauno dziesmu! 

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu