"Mesa" publisko uzmundrinošu video dziesmai "Tuvāk tev"

TVNET
"Mesa" publisko uzmundrinošu video dziesmai "Tuvāk tev"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

29. oktobrī "Mesa" publisko videoklipu pirms neilga laika izdotajai dziesmai "Tuvāk tev". Video veidots gaišās nokrāsās, atgādinot, cik svarīgi esam viens otram un cik būtiski ir vienam otru atbalstīt.

"Šobrīd atkal esam atgriezušies sabiedrības noslēgtības posmā, kad liela daļa laika jāpavada izolācijā un šķirti vienam no otra. Tāpēc lai šī dziesma kalpo kā atgādinājums par kopības svarīgumu, otra līdzcilvēka atbalstīšanu un dod iedvesmu spert kopīgus soļus un saredzēt kopīgus mērķus," par dziesmas domu atgādina "Mesa" līderis Gatis Irbe.

Lai gan skatītāju vērtējumam tiek nodots vien trīs minūšu garš video stāstījums, tā veidošanas process bija krietni laikietilpīgs – katra lieta un priekšmets klipā tika pārvietots pa centimetriem, lai iegūtu vēlamo galarezultātu. Video tapis stop motion tehnikā, 2 dienu laikā sabildējot 1070 kadrus. Liels nopelns šajā procesā ir aktieriem - Druvim Anusānam un Anetei Klapkalnei, abi ir dejotāji un horeogrāfi. Kadrus ķēris talantīgais fotogrāfs Kristiāns Rukuts.

"Dziesma "Tuvāk tev" ir apliecinājums šajā neparastajā Covid-19 laikā domāt par svarīgākajām lietām dzīvē. Tāpēc šajā video Gatis ir iejuties stāstnieka tēlā, kurš ieskatās sevī, meklējot dzīves svarīgākās atbildes. Rāmis ir simbolisks veidols stāstam, par ko ir dziesma. Tas paver brīnumainu pasauli, kura ir iespējama tikai tad, ja esi atradis īsto cilvēku. Tu vari paklupt, iekarot virsotnes, pacelties zvaigznēs - ja to dari divatā, tad tam ir īpaša nozīme. Un tieši tā, gluži kā ar tauriņu sajūtu vēderā mēs attēlojam pirmo stāsta daļu,” par darbu pie klipa stāsta režisors Aldis Ozoliņš. "Savukārt stāsta otrā daļa ir par dzīves “noenkurošanos” - ar apziņu par vēlmi veidot kopīgu nākotni un mesties dziļākās attiecību dzīlēs, lai atklātu īstās dzīves vērtības, kurām bez otra cilvēka līdzās nebūtu nozīmes."

Videoklipā redzamie aktieri ir Druvis Anusāns un Anete Klapkalne, režija - Aldis Ozoliņš, video kamera - Juris Pīlēns, stop motion - Kristiāns Rukuts, māksla - Egija Rukute, stils un grims - Inese Kalve, grims - Kristīne Čakare.

Noskaties video!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu