Par pašapliecinājumu un komandantstundu. Rešetins publicē asprātīgu īsfilmu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 5
Foto: Ekrānuzņēmums

Aktieris un režisors Intars Rešetins piedāvā humoristisku īsfilmu "Naktsmaiņa" par dzīvi komandantstundas laikā. Īsfilmā redzami tautā iemīļotie aktieri Ģirts Krūmiņš, Imants Strads, Jurģis Spulenieks, Gints Andžāns un Sanda Dejus.

Pasaulei un arī Latvijai izkritušie pārbaudījumi, kas saistīti ar Covid-19 vīrusa izplatību, turpina vairot spriedzi sabiedrībā, bet pārvietošanās ierobežojumi sakarsē situāciju aizvien vairāk.

Brīdī, kad diennaktī par nelikumīgu pārvietošanos aizturētie tautieši jau mērāmi simtos, režisors Intars Rešetins piedāvā humoristisku īsfilmu “Naktsmaiņa jeb darbs paliek darbs”, kas vēsta par to, kā dažādi personāži mēģina shēmot ierastās shēmas arī strikta lokdauna ietvaros.

"Gatavojoties savai pirmajai spēlfilmai, kuru rakstām kopā ar Zani Zustu un Egīlu Šņori, nolēmām Latvijas iedzīvotājiem dāvināt mazu nogriezni no topošās traģikomēdijas. Lai paskatītos uz kādu situāciju no malas, mēs, mākslinieki, nereti izmantojam sev pieejamos līdzekļus, darot to, ko darām vislabāk, - radot. Pieļauju, ka

gaumīgs humors par to ārprātu, kurā šobrīd atrodamies, ir tas, kas šodien mūs mazliet var iepriecināt un neļaus ieslīgt vēl lielākā bezcerības okeānā!"

tā īsfilmas idejas autors, scenārists un režisors Intars Rešetins.

Noskaties filmu!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 5

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu