Latvijas Televīzijā atgriežas Dombura raidījums "Kas notiek Latvijā?"

TVNET/LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Televīzija (LTV) ir vienojusies ar žurnālistu Jāni Domburu par raidījuma "Kas notiek Latvijā?" atjaunošanu.

Kā informēja LTV komunikācijas speciāliste Anita Jansone, diskusiju raidījums aicinās politiķus, amatpersonas, dažādu jomu personības un lietpratējus iesaistīties diskusijās par lokāli, valstiski un arī starptautiski būtiskiem jautājumiem. Sabiedrisko mediju portālā "lsm.lv" savukārt būs pieejami raidījuma speciālizlaidumi un ar to saistītais informatīvais saturs.

LTV valdes loceklis Ivars Priede uzskata, ka "šajā trauksmainajā laikā diskusijas ir nepieciešamība - skatītāji sagaida ne tikai argumentu sadursmes, bet arī skaidras atbildes uz būtiskiem jautājumiem".

Atjaunotajā raidījumā gaidāmas gan diskusijas par "karstajiem notikumiem", gan ilglaicīgu, sabiedrībai nozīmīgu politisko, sociālekonomisko, tiesisko, kultūras un citu jomu procesu analīze kā Latvijas, tā starptautiskā kontekstā.

"Raidījumam un sev kā autoram redzu trīs pamatuzdevumus. Pirmais - veicināt atklātību un atbildību, ko var pilnvērtīgi īstenot, tikai runājot aci pret aci. Otrais - mazināt jebkāda veida divkosību, "paralēlās realitātes" vai maskarādes mūsu valstī. Trešais - vairot saturīgu, kvalitatīvu žurnālistiku, ar gana daudz faktiem un viedokļiem, un salīdzinājumiem par to, kas notiek Latvijā un aiz tās robežām," teicis raidījuma vadītājs Domburs.

Pirmajā raidījumā "Kas notiek Latvijā?", kas LTV ēterā būs šodien, gaidāmas diskusijas par saslimstības ar Covid-19 antirekorda cēloņiem un veselības aprūpes sistēmas pārslodzi, kā arī atbildīgā ministra demisijas pieprasījumu un tuvākās nākotnes scenārijiem.

Raidījuma autors un vadītājs ir žurnālists Domburs, redaktori - Madara Fridrihsone un Jānis Tereško, režisore - Liene Žeimunde, bet producente - Iveta Lepeško.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu