Markus Riva jaunajā video iejūtas Džokera tēlā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Markus Riva jaunajā video iejūtas Džokera tēlā
Markus Riva jaunajā video iejūtas Džokera tēlā Foto: publicitātes

Jaunu dziesmu latviešu valodā saviem klausītājiem sarūpējis mūziķis Markus Riva (Miķelis Ļaksa). "Asaras acīs" tapusi sadarbībā ar latviešu un ukraiņu producentiem un ir jaunākā Rivas dziesma pēc martā izdotā skaņdarba “Vārdi klusumā”. Dziesmai tapis arī videoklips.

Videoklipā mūziķis iejuties slavenā ļaundara Džokera lomā, savukārt galveno sieviešu lomu, kā arī spilgto tēlu izveidi viņš uzticējis stilistei Kristīnei Čakarei, ar ko sadarbojies vairākos projektos.

Ideja par video izveidi Markum radusies spontāni, un tas tapis nepilnu divu dienu laikā, Rivam pašam uzņemoties gan režisora, gan producenta pienākumus. Atbildīgais par kameras darbu projektā ir Andrejs Skujarts jeb Dree, kas iepriekš filmējis vairākus video darbus gan Markum, gan Ozolam, Aminatai un citiem latviešu mūziķiem.

“Sākotnējā iecere bija veidot video 90. gadu stilistikā, bet, paskatoties kalendārā, es ieraudzīju tuvojošos 31. datumu un sapratu, ka mums ir uzdevums pārsteigt klausītājus mazliet citādāk,”

par video ideju stāsta Markus.

Videoklips publicēts uzreiz gan latviešu, gan krievu valodā.

Noskaties dziesmas video!

Dziesma “Asaras acīs” (krieviski “Девочка плачет”) tapusi sadarbībā ar latviešu un ukraiņu producentiem un ir vēl viens gaidāmā Markus albuma latviešu valodā priekšvēstnesis.

Noklausies dziesmu!

Kā ierasts, rudens mūziķim ir ļoti darbīgs laiks - septembrī TV ekrānos atgriezies vērienīgais muzikālo talantu šovs "X faktors", un mūziķis redzams ekrānos arī Krievijā un Ukrainā – tur viņš piedalījies populārā Lielbritānijas formāta “All Together Now” filmēšanā. Taču, kā uzsver pats mākslinieks, muzikālās ieceres viņam arvien ir pirmajā vietā un viņš, tāpat kā visa kultūras nozare, gaida atgriežamies aktīvu koncertu dzīvi.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu