Stilisti Žannu Dubsku Parīzē aptīrījuši rūdīti zagļi; iesaistās policija

Sejas.lv
Žanna Dubska
Žanna Dubska Foto: Ekrānuzņēmums

Stiliste Žanna Dubska Parīzē saskārusies ar nepatīkamu situāciju.

Jau iepriekš Dubskai šova "Četri uz koferiem" laikā bijušas problēmas ar nozudušām mantām, bet Francijas galvaspilsētā Parīzē viņa pamatīgi uzrāvās uz zagļiem - kamēr velorikšas šoferis uzaicināja sievieti dejot, viņa kolēģis, kādas citas velorikšas vadītājs, ātri vien piesavinājās somiņu ar telefonu, naudu un citām vērtīgām mantām.

Šova pārējie trīs ceļotāji - Amuna Davis, Anna Lieckalniņa un Felipe Gabriels - uzreiz steidza palīgā un sāka draudēt šoferītim, ka izsauks policiju, jo viņi redzējuši, ka tieši draugs paķēris nepieskatītās mantas.

"Es nezināju, ko darīt, vienīgi sapratu, ka vajag risināt šo jautājumu tagad un tūlīt un nelaist projām to vienīgo cilvēku, kuru mēs esam vēl noķēruši. Tu vari zaudēt naudu, tu vari zaudēt gadžetus, tu vari zaudēt da jebko, bet cilvēciskais faktors ir galvenais - kādi cilvēki tev ir apkārt. Paldies visiem, ka tieši viņi bija tie trīs, kas bija man apkārt. Es nekad negribētu dzīvot Parīzē," stāsta pati Dubska.

Interesanti, ka zaglis pēc policijas pieminēšanas ātri vien atkal uzradās un izvilka no velorikšas sēdeklī paslēptā cauruma minēto somiņu, taču bija jau par vēlu un kārtības sargi bija klāt.

Par laimi, Lieckalniņai bija izdevies ar telefonu piefiksēt notiekošo, taču zagļi policijai stāstīja pavisam citu stāstu nekā "Četri uz koferiem" komanda - viņi apgalvoja, ka Žanna pati ielikusi somiņu otrā velorikšā.

Šis konkrētais vakars četrotnei beidzās ar braukšanu uz policijas iecirkni, lai skaidrotu situāciju, bet garnadži, visticamāk, nokļūs aiz restēm.

Uz augšu