Foto ⟩ Sabīne Berezina laiž klajā pacilājošu popdziesmu

TVNET
Sabīne Berezina laiž klajā pacilājošu popdziesmu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Sintija Cērpiņa

Otrdien, 9. novembrī, ar jaunu dziesmu "Ne tāpat vien" un vizuāli krāšņu videoklipu klajā nākusi dziedātāja Sabīne Berezina.

Skaņdarbs dienas gaismu ieraudzījis brīdī, kad teju visas košās rudens lapas jau nobirušas un Latviju sasniegušas pirmās ziemas vēsmas. "Ne tāpat vien" ļaus vēl nedaudz atgriezties krāsainajās rudens noskaņās pirms ziemas cēliena.

Klipā ir attēlots tukšums – dziedātāja uz skatuves tukšā zālē, kas simbolizē izmisumu par to, ka pašlaik kultūras dzīve ir apstājusies, taču beigās tieši mīļotais cilvēks ir tas, kurš ierodas uzmundrināt, apskaut un nomierināt – izvest no šīs drūmās sajūtas. Tas mijas ar to, kam jāpievērš lielāka uzmanība – šim brīdim. Un šoreiz tā ir vienkārši viena diena šī pāra dzīvē, bet tāda diena, ko viņi patiesi izbauda.

Dziesmas teksta autors ir mūziķis, komponists, tekstu autors Gatis Zotovs, bet mūzikas autore ir pati Sabīne. Dziesmas studijas producents ir Kaspars Ansons, bet videoklipu filmēja un montēja Kaspars Kambars. Videoklipā aktieru lomās iejutās Sabīne, bet viņas mīļoto atveidoja blogeris, influenceris Kaspars Bērziņš. Par aktieru grimu parūpējās Liene Baltruka.

Noskaties dziesmas video!

Dziesmas stāsts ir par to, kas šķietami visiem ir zināms un saprotams, bet tajā pašā laikā – grūts un teju neiespējams. Tā ir par to, ka ir jābauda šis brīdis – jādzīvo šeit un tagad. Iespējams, kādam tas šķiet pārāk ierasti, bet, ja esam godīgi paši pret sevi, tad varam katrs sev pajautāt: “Vai es dzīvoju šeit un tagad? Vai es izbaudu šo brīdi? Vai es patiesi dzīvoju?”

“Šeit vienā videoklipā ir ietverti divi stāsti, kas noved pie viena rezultāta. Skatuve simbolizē tukšumu. Kā zināms, pēdējā laikā kultūras nozarei klājies ļoti grūti – aizliegumi rīkot pasākumus, atcelti koncerti, nepiepildīti sapņi.

Sāp sirds par tukšajām zālēm, par to, ka nav tā, kā bija agrāk. Bet vai ir jādomā par to, kā bija agrāk?

Nekas taču nenotiek tāpat vien, visam ir savs laiks un vieta. Turklāt – ja līdzās ir mīļotais cilvēks, tad visu pārvarēt ir daudz vieglāk. Ir jāļaujas mirklim, jābauda tas, kas notiek šeit un tagad. Lai cik arī skaisti būtu kaut kas, kas bijis pagātnē, vai arī kādas būtu nākotnes cerības. Līdz ar to – šī tukšā zāle šobrīd galu galā arī ir pārejošs moments, ir jāiet un jābauda tas, kas notiek tagad, un katram tas var būt kaut kas cits. Jo nekas nenotiek tāpat vien,” saka Sabīne.

Foto: Kadrs no video

“Filmēšanas process bija jautrs, viegli sastrādāties, kas, manuprāt, ir galvenais, jo nevienam negribas, lai tas ir stīvi un uzspīlēti. Tāpēc noteikti gan ar komandu, gan Sabīni kopā strādātu atkal. Dziesma un klips, manuprāt, ļoti romantiski, un cerams, ka mūsu aktierspēle ir gana ticama. Kā saka, gaidām piedāvājumus uz filmām un seriāliem,” papildina Bērziņš.

Ielūkojies klipa tapšanas aizkadros.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu