Pieslēdzas, kad nepieciešams: Gints Valdmanis par tēva lomu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Fitnesa treneris Gints Valdmanis pēc šķiršanās no permanentā grima meistares Jutas Valdmanes drīz vien liktenīgi iemīlējās savā kolēģē, uztura speciālistē Jekaterinā Sidorovā. Pāris apprecējās neilgi pirms abu pirmdzimtā nākšanas pasaulē, un nu, viesojoties šovā "Kad viņas satiekas", Gints pastāstīja, kā mainījusies viņa dzīve. 

Valdmanis atzīst, ka pēc meitiņas piedzimšanas vēl mēģina saprast, kas notiek, taču uzticas sieviņai un “pieslēdzas”, kad tas nepieciešams.

Gints atklāja, ka piedalījās arī pašās dzemdībās un ieteiktu to darīt arī citiem vīriešiem: "Noteikti, ja sieva to stāstītu, izklausītos trakāk, bet no malas man tas nelikās baigais kosmoss, lai ģībtu vai sistos pret radiatoriem. Nogriezu arī nabassaiti. Un viss. Man tas nelikās raķeti kosmosā uzšaut, kā citi to bija pasnieguši, ka tas ir ārprāts un šausmas."

Lai gan Valdmaņi pieturas pie ģimenes modeļa, kur vīrietis "nes mājās gaļu un cīnās ar visu pārējo", bet sieva rūpējas par bērnu un māju, nav tā, ka viņš nekad nebūtu nomainījis meitiņas pamperus.

Abi tik labi tiek galā ar saviem pienākumiem, ka jau plāno nākamo bērniņu - viņuprāt, ja ir divi bērni, abi viens otru var izklaidēt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gints Valdmanis. ⚓️ (@gintsvaldmanis)

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu