Bīberi beidzot vieš skaidrību par problēmām abu laulībā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Džastins un Heilija Bīberi
Džastins un Heilija Bīberi Foto: Reuters/ScanPix

Dziedātājs Džastins Bībers un viņa sieva, modele Heilija Bībere podkāsta "In Good Faith" atklāti pastāstīja par problēmām, ar kurām saskārušies trīs laulības gadu laikā.

"Mums vienmēr ir bijušas sarunas par to, kas mūs gaida nākotnē. Mēs vienmēr esam runājuši par to, ka vēlamies apprecēties, veidot ģimeni un audzināt bērnus," stāsta Heilija, kura jau pusaudžu gados tikās ar Bīberu. 

Modele podkāstā atzīst, ka, neskatoties uz stipro mīlestību, jaunā pāra starpā bieži izceļas domstarpības.

"Esmu tik daudz piedzīvojis savas dzīves laikā. Es sapratu, ka man vajag iziet nopietnu ārstēšanās kursu, lai nonāktu punktā, kurā varu veidot veselīgas un nopietnas attiecības. Man ir bijušas daudzas traumas, tādēļ es vienkārši uzņēmos atbildību strādāt ar savām problēmām un izveseļoties," papildināja Bībers. Dziedātājs 2019. gadā ārstēja depresiju. Ar slimību Bībers cīnījās jau kopš 2017. gada.

Zvaigzne atzīmēja, ka sieva viņu pieņēma "tādu, kāds viņš ir".

"Pat tad, kad apprecējāmies, bija palikušas daudzas rētas un aizvainojumi, ar kuriem man vajadzēja tikt galā," atceras Bībers.

"Es pieņēmu lēmumu. Es zināju, ka ļoti ilgi esmu mīlējusi šo cilvēku, un tobrīd nevarēju atteikties no viņa. Es vienkārši nespēju tā ar viņu rīkoties. Iedomājieties, ka pametat kādu cilvēku viņa sliktākajā dzīves posmā. Es neesmu tāds cilvēks. Tā ka biju gatava paciesties, vienalga, lai kāds būtu beigu rezultāts," atklāja modele. 

Medijos vairākkārt parādījušās fotogrāfijas, kur Bībers vienaldzīgi un reizēm pat agresīvi izturas pret sievu. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu