"Latvian Voices" laiž klajā jaunu videoklipu Imanta Kalniņa "Buramdziesmiņai"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Latvian Voices"
"Latvian Voices" Foto: publicitātes

A cappella vokālā grupa "Latvian Voices" klausītājus priecē ar savu jaunāko veikumu – Imanta Kalniņa "Buramdziesmiņas" videoklipu. Šīs dziesmas aranžijas autore – Laura Jēkabsone.

Lai gan dziesmas interpretācija un tās vēstījums katram klausītājam var izklausīties atšķirīgs, "Latvian Voices" to redz kā ne tikai atzīšanos uzticībā un draudzībā, bet arī kā maģisku un reizēm neaizsniedzamu apjautu. Tā vienlaikus spēj aptvert gan pasaules realitāti, gan tās nerealitāti. Akmens augs mūžīgi, taču gliemeži nekad neskries … “Kas to būtu domājis, ka pienāks reiz diena, kad apskāviens kļūst dārgs un gandrīz neiespējams. Paldies Imantam Kalniņam un Imantam Ziedonim par gara darbu, kurš viennozīmīgi paliks aktuāls cauri laikiem, lai arī kādi tie nāks un ies. Mēs nevaram viens otram piederēt, bet draudzīgi kopā saderēt gan. Tieši tik vienkārši.” tā grupas līdere un dziesmas aranžijas autore Laura Jēkabsone.

Lēna, nesteidzīga, tīra, lakoniska un maksimāli minimāla vide bija "Latvian Voices" kopīgais redzējums. To vēl vairāk paspilgtināja izvēle par melnbalta video tapšanu. Šīs sajūtas palīdzēja veidot video mākslinieks Kaspars Teilāns, kā arī laikmetīgās dejas horeogrāfe Katrīna Albuže.

“Buramdziesmiņas” videoklipa tapšana bija iecerēta ne tikai par godu laikam, kad Latvijā tiek atzīmēti valsts svētki, bet arī laikam, kurā vēlamies sniegt nedaudz vairāk miera, saticības un līdzcietības.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu