Atklājas šausminošas detaļas par Mensona "izvarošanas istabu"

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Merilins Mensons
Merilins Mensons Foto: Reuters/ScanPix

Atklātībā nākušas jaunas detaļas par amerikāņu mūziķa, vardarbībā pret sievietēm apsūdzētā Merilina Mensona dzīvesveidu.

Kā vēsta izdevums "Rolling Stone", Mensona Holivudas dzīvokli esot bijusi maza, skaņu izolējoša stikla istaba, kurā viņš mēdza ieslodzīt sievietes, ar kurām tikās. 

Vairāki cilvēki, kuri bijuši attiecībās ar rokmūziķi, atzina izdevumam, ka telpa bijusi kā "vieninieka kamera, kas tika izmantota sieviešu psiholoģiskai spīdzināšanai". Pats Mensons to esot dēvējis par "Slikto meiteņu istabu". 

"Viņš vienmēr par to jokoja, tādā lielīgā tonī," sacīja Ešlija Voltersa, bijusī Mensona asistente un viena no desmitiem sieviešu, kura apsūdz mūziķi seksuālā vardarbībā. Viņa apgalvo, ka Mensons par istabu stāstījis arī citiem cilvēkiem. 

Arī pats Mensons publiski pieminējis šo istabu 2011. gada intervijā izdevumam "V Magazine".

Vēl kāda cietusī, Ešlija Morgana Smitlaina, apgalvo, ka Mensons viņu esot ieslēdzis šajā istabā tad, kad viņa esot "nokaitinājusi" mūziķi.

Šā gada sākumā par šo istabu publiski pastāstīja arī amerikāņu indīmūzikas izpildītāja Fībija Bridžersa, kura pusaudžu gados apmeklēja Mensona mitekli. "Viņš atklāja, ka viņam mājās ir "izvarošanas istaba", un es domāju, ka tas ir briesmīgs joks," tvītoja Bridžersa.

Faktu, ka tāda istaba eksistē, apstiprina vēl kāds Mensona bijušais asistents, taču viņš noliedza, ka būtu kādreiz redzējis kādu sievieti tur ieslodzītu. 

Jau vēstīts, ka Mensons ir apsūdzēts seksuālā, fiziskā un emocionālā vardarbībā pret viņa bijušo līgavu, aktrisi Evanu Reičelu Vudu un vēl vairākām sievietēm. Mūziķis izskanējušās apsūdzības noliedz.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu