Nākamā gada vasarā Rīgā uzstāsies Hosē Gonsaless

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Hosē Gonsaless
Hosē Gonsaless Foto: publicitātes

Nākamā gada 10. jūnijā koncertzālē "Palladium" uzstāsies solomākslinieks un grupas "Junip" dalībnieks Hosē Gonsaless (José González).

Zviedru dziesminieku ar argentīniešu saknēm Hosē Gonsalesu Latvijā esam klausījušies klātienē jau festivālā Positivus, kur mākslinieks uzstājies kopā ar grupu "Junip" 2014. gadā un ar solokoncertiem 2008. un 2017. gadā.

Solokarjeru Hosē Gonsaless sāka 2003. gadā, ar debijas albumu Veneer piesakot sevi kā liriskā indīpopa pārstāvi, kuram raksturīgs maigs vokāls ar paša izpildītu akustiskās ģitāras muzikālo pavadījumu. Līdz ar debijas albumu iznākšanu mākslinieks iepazīstināja klausītājus ar savu ilgi meklēto muzikālo stilu, mierinošu un vienmēr aktuālu.

Apvienību Junip mākslinieks izveidoja 90. gadu beigās kopā ar diviem bērnības draugiem un 2000. gadā pieteica to kā izsmalcinātu, gluži vai ēteriski psihedēlisku folkroka apvienību. Laiski dinamiskais grupas debijas albums Fields (2010) kļuva par klausītāju un mūzikas kritiķu favorītu.

Savā jaunākajā studijas albumā Local Valley (2021) mākslinieks turpina būt uzticīgs sev raksturīgajam stilam. Šajā albumā Gonsaless pievērsies lokālākam tēmu lokam, kas ir atspoguļots ieraksta nosaukumā. Tajā iekļautas ne vien dabas skaņas, kuras ierakstītas mākslinieka pagalmā, bet dzirdamas arī kompozīcijas, kas ieskaņotas angļu, zviedru un spāņu valodā.

Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu servisa tīklā.

Foto: Hosē Gonzaless Andrejsalā 2008. gadā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu