Ar Kārļa Kazāka mūziku ieskandina Ziemassvētku gaidīšanas laiku

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Kārlis Kazāks
Kārlis Kazāks Foto: publicitātes

Pirmajā kristiešu svinētajā adventē, 28. novembrī plkst. 17.00 RKTMC "Mazā ģilde" Mazajā zālē gaišu, pārdomu pilnu svētku atmosfēru koncertā “Rāmi krastu skalos ūdens” radīs mūziķis un dziesmu autors Kārlis Kazāks un čelliste Undīne Balode.

Koncertu var skatīties klātienē, izņemot ielūgumus "Biļešu paradīze" kasēs, vai tiešraidē RKTMC "Mazā ģilde" Facebook lapā.

Kārļa Kazāka un Undīnes Balodes koncerta atmosfēra ir kā radīta Ziemassvētku gaidīšanas laikam. Tajā skanēs mūziķa un dziesmu autora Kārļa Kazāka dziesmas un tautasdziesmas, kas, savijoties ar Undīnes čella skaņām, iegūs mierpilnu un grodu skanējumu. Koncertā mīsies stāsti un mūzika par mums pašiem. Par laiku un cilvēku tajā.

Kārlis Kazāks ir dziesmu autors, televīzijas raidījumu cikla par latviešu valodas izloksnēm veidotājs, “Velomūzika” projekta autors, kā arī dziesmu vārdu autors kormūzikas ciklam "Krastā saviļņots". Nupat izdevis savu pirmo grāmatu "Sākums mūs atrod pats".

Undīne Balode ir čelliste, kuras muzicēšana dzirdama grupā “The Sound Poets” un stīgu kvartetā “Juno”. Sadarbībā ar Kārli Kazāku muzicē jau vairākus gadus.

Undīne Balode
Undīne Balode Foto: publicitātes

Ieeja koncertā ar bezmaksas ielūgumiem, kas no 22. novembra pieejami “Biļešu paradīzes” kasēs, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Koncertu būs iespējams skatīties arī tiešraidē RKTMC “Mazā Ģilde” Facebook lapā un www.mazagilde.lv.

Sakarā ar koncerta tiešraidi klātienes apmeklētājus lūdz ierasties koncerta norises vietā līdz plkst. 16.50. Koncerta sākums plkst. 17.00.

Koncertu “Rāmi krastu skalos ūdens” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu organizē RKTMC “Mazā ģilde”.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu